Психологічний тест: Виберіть десерт на картинці - і дізнайтеся про таємну сторону своєї підсвідомості

Практикуючі психологи склали тест. Виберіть одну з картинок і прочитайте опис нижче, передають Патріоти України.

Якщо ви вибрали круасан

Ви добропорядна людина з купою друзів і знайомих, але ледача. Ви цілком можете добитися великих успіхів в цьому житті, але ваші лінощі не дозволяють вам цього, оскільки ви віддасте перевагу легкій роботі, нехай з невеликою зарплатою, спробам досягти чогось більшого.

Якщо ви вибрали чізкейк

З одного боку, ви мудра людина, якій є що сказати практично з будь-якого питання. З іншого боку, через те, що до вас постійно звертаються люди за порадами, у вас розвинулася гординя. Ви вважаєте себе куди краще за інших, і це відвертає від вас самих близьких.

Якщо ви вибрали тістечко “Медовик”

Ви людина з багатою уявою, проте в цьому є як плюс, так і мінус. Ви часто проводите час в своєму світі фантазій, і в даний заглядаєте зрідка. Через це вас часом звинувачують в тому, що ви літаєте в хмарах.

Якщо ви вибрали торт “Наполеон”

Ви амбітна людина, яка хоче домогтися в житті багато чого. Ви ставите перед собою складні завдання і відчуваєте азарт, коли вирішуєте їх. Часом ви, однак, занадто захоплюєтеся і перестаєте помічати оточуючих вас людей, бачачи в них лише суперників і сходинки по своїм кар’єрним сходам. Через це у вас можуть бути проблеми з друзями.

Названо найкорисніші види риби, які можуть продовжити життя

четвер, 21 вересень 2023, 10:30

Ні для кого не секрет, що риба - це дуже корисний та поживний продукт. Він містить у собі цінні вітаміни та макроелементи, які покращують загальне самопочуття. Через це фахівці рекомендують їсти рибу хоча б два рази на тиждень, передають Патріоти Украї...

Чим натерти кран і раковину, щоб наліт відразу зник - фантастичний трюк

четвер, 21 вересень 2023, 10:10

У ванній кімнаті домогосподарства часто стикаються з проблемою вапняного нальоту, страждає від цього і мийка на кухні. Однак очистити кран можна легко за допомогою одного фантастичного трюку, передають Патріоти України. Раковина і кран сяятимуть, якщо ...