Психологічний тест: Виберіть кішку і дізнайтеся, що заважає вам у стосунках

Пропонуємо дізнатися, що заважає побудувати ідеальні стосунки з коханою людиною. Для цього виберіть одну кішку на фото з трьох запропонованих нижче та прочитайте опис під нею, передають Патріоти України.

Кішка 1

У тебе на все існує власний погляд, при цьому ти часто знецінюєш думку партнера. Інколи ти любиш критикувати дії другої половинки. Коханому потрібен не аналіз, а підтримка та розуміння. Пам'ятаючи це, ти зможеш зміцнити ваш союз і зробити його більш гармонійним.

Кішка 2

Ти любиш усе планувати та контролювати. Ця риса сама по собі непогана, адже вона гарантує спокій та стабільність. Однак слідкуй за тим, щоб контроль не став всепоглинаючим. Залиш особисті межі своєму партнеру – і ти уникнеш неприємностей.

Кішка 3

Ти переважно хочеш домінувати. Іноді ти вирішуєш щось, не запитавши, чи не проти партнер, тому що тебе мало цікавить його думка. Завдяки авторитарній вдачі тобі вдається нести відповідальність за пару і приймати рішення. Але не варто применшувати роль переговорів та якісь речі робити спільно.

Подвійне або потрійне щастя: Як за датою народження дізнатися, скільки у людини буде дітей

п’ятниця, 27 січень 2023, 18:10

Нумерологи вважають, що дата народження людини може розповісти про те, скільки у неї буде дітей, передають Патріоти України. Перш за все, необхідно дізнатися число долі. Для цього складіть всі цифри в даті народження. Якщо виходить сума, що складається...

ТОП-5 спосібів прискорити інтернет, якщо все ледве вантажиться - вони доступні кожному

п’ятниця, 27 січень 2023, 17:57

Попри те, що провайдери обіцяють нам безлімітні тарифи з шаленою швидкістю, проблема повільного інтернету завжди актуальна. Скільки нервів часом йде на невтішні благання "та вантажся" перед монітором або екраном смартфона, передають Патріоти України. У...