Психологічний тест: Виберіть котика і дізнайтеся, якою людиною вас бачать інші

Все, що вам необхідно зробити - вибрати найбільш вподобаного котика і прочитати опис, передають Патріоти України.

Котик під №1 (той, що руденький)

Ви завжди вітаєтеся першими і всім посміхаєтеся. В очах знайомих людей, ви — ніжна особистість, часто думає про інших. А з незнайомцями ви, зазвичай, намагаєтеся триматися на безпечній відстані.

Котик під № 2

В очах інших ви сильна і спокійна людина. Але у вашому серці зберігається досить багато секретів, якими ви, звичайно ж, можете поділитися з близькими людьми. Вам буває нелегко розкрити свій темперамент і серце, але це безумовно заслуговує людина, що робить завжди все сумлінно і від чистого серця.

Котик під № 3

Ви виглядаєте як дуже оптимістична людина. Ви дуже наполегливі і знаєте, як прожити багате і прекрасне життя, залишаючись звичайною людиною, яка любить все і всіх навколо і отримує від цього справжнє задоволення.

Котик під № 4

Ви виглядаєте в очах інших як маленька дитина. Ви маєте велику пристрасть до сміху і дрібниць, які змушують посміхатися. Веселощі — це невід'ємна річ у вашому житті. Іноді буває так, що ви недостатньо уважні, тому інші вважають, що такій людині не варто довіряти.

Котик під № 5

Ви розумієте в романтиці і залицяння. Друзі часто звертаються до вас за допомогою, адже у вас високий рівень інтелекту і ви завжди знаєте, що і коли говорити. Зазвичай зовні ви випромінюєте теплоту і гостинність.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...