Психологічний тест: Виберіть котика і дізнайтеся, якою людиною вас бачать інші

Все, що вам необхідно зробити - вибрати найбільш вподобаного котика і прочитати опис, передають Патріоти України.

Котик під №1 (той, що руденький)

Ви завжди вітаєтеся першими і всім посміхаєтеся. В очах знайомих людей, ви — ніжна особистість, часто думає про інших. А з незнайомцями ви, зазвичай, намагаєтеся триматися на безпечній відстані.

Котик під № 2

В очах інших ви сильна і спокійна людина. Але у вашому серці зберігається досить багато секретів, якими ви, звичайно ж, можете поділитися з близькими людьми. Вам буває нелегко розкрити свій темперамент і серце, але це безумовно заслуговує людина, що робить завжди все сумлінно і від чистого серця.

Котик під № 3

Ви виглядаєте як дуже оптимістична людина. Ви дуже наполегливі і знаєте, як прожити багате і прекрасне життя, залишаючись звичайною людиною, яка любить все і всіх навколо і отримує від цього справжнє задоволення.

Котик під № 4

Ви виглядаєте в очах інших як маленька дитина. Ви маєте велику пристрасть до сміху і дрібниць, які змушують посміхатися. Веселощі — це невід'ємна річ у вашому житті. Іноді буває так, що ви недостатньо уважні, тому інші вважають, що такій людині не варто довіряти.

Котик під № 5

Ви розумієте в романтиці і залицяння. Друзі часто звертаються до вас за допомогою, адже у вас високий рівень інтелекту і ви завжди знаєте, що і коли говорити. Зазвичай зовні ви випромінюєте теплоту і гостинність.

Краще не займайтесь дурницями: Чому не можна піднімати "двірники" на автомобілі під час снігопаду

вівторок, 28 листопад 2023, 18:30

Під час сильних снігопадів проблема очищення лобового скла постає перед багатьма водіями, передають Патріоти України. Деякі автовласники думають, що можуть полегшити собі життя й піднімають повідці «двірників», надовго залишаючи машину на стоянці. Так...

Що робити, якщо взуття забарвлює шкарпетки - лайфхаки з усунення проблеми

вівторок, 28 листопад 2023, 18:08

Іноді взуття може забарвлювати шкарпетки, що стає причиною дискомфорту, інформує Ukr.Media. Виріб потім можна не відіпрати, передають Патріоти України. Відбувається це через різні причини. Часом "винні" самі наші ноги, оскільки відбувається активне пот...