Психологічний тест: Виберіть подарунок - і дізнайтеся, яким для вас буде 2023 рік

Чи любите ви подарунки так, як любимо їх ми? Якщо так, пройдіть наш жартівливий тест. Виберіть коробку, пакет або мішок, який доведеться вам до душі, і дізнайтеся, що лежить всередині. Кожен подарунок розповість, що чекає вас в 2023 році, і, сподіваємося, подарує багато позитивних емоцій, передають Патріоти України.

Ми вирішили підтримати ваш новорічний настрій та підготували тест із передбаченнями того, яким буде для вас прийдешній рік.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Перегляньте подарунки ще раз: раптом вам захочеться передумати? А якщо зважилися, сміливо дивіться результати:

1. В коробочці-ялинці ви знайдете всередині кошеня.

Цей рік буде для вас теплим і затишним, як кіт, що згорнувся клубочком біля ваших ніг. Ви будете оточені увагою і турботою, зустрінете підтримку своїх починань і зможете розраховувати на допомогу друзів у важкий момент. Однак, щоб рік пройшов успішно, не забувайте самі піклуватися про інших. Тоді хтось у відповідь обов’язково подбає про вас.

2. У маленькій коробочці з білим бантом лежать маленькі різнокольорові цукерки.

Цукерки родом з дитинства обіцяють вам рік, повний яскравих подій. Подорожі, нові знайомства та зустрічі зі старими друзями будуть заряджати вас енергією, якої в 2023 році вистачить на все. Досягайте поставлених цілей, експериментуйте, пробуйте нове. І не бійтеся часом відпускати тривоги, адже немає нічого кращого, ніж знову відчути себе безтурботною дитиною.

3. Ви бачите в коробочці з милим дитячим малюнком дзеркало в золотій оправі.

Оберніться на рік: чи достатньо часу ви приділяли собі, прислухалися до внутрішнім бажань, багато відпочивали? Можливо, час розслабитися і пустити все на самоплив якраз настав. В новому році вас чекають чудові можливості і перспективи. У вас з’явиться шанс круто змінити своє тіло, зовнішній вигляд і світогляд. Варто тільки приділити собі трохи більше часу.

4. У великій коробці у формі цукерки лежать не цукерки, а ялинкові іграшки.

Здається, ви з тих, хто вміє веселитися і знає, як зробити святковим найсумніший день. Так тримати! У новому році вам випаде не одна можливість проявити таланти і показати себе з кращого боку. Не соромтеся виявляти ініціативу і приймати креативні рішення. Оточуючі обов’язково це підтримають.

5. Хо-хо-хо, в мішку Санта Клауса вас чекає набір для салату олів’є.

Ні, це не означає, що весь рік ви будете займатися готуванням і стояти біля плити. Сам Новий рік радить вам в 2023-му частіше проводити час з сім’єю, відкладати справи і звільняти час для близьких. В цьому році рідні стануть для вас головним мотиватором і головним джерелом натхнення. Ви зможете здійснити все задумане, але не без допомоги оточуючих.

6. Коли ви відкриваєте темно-синю загадкову коробку, то бачите всередині книги.

Цей рік буде для вас дуже насиченим і плідним. Ви зможете багато чому навчитися, збагатитися знаннями і обзавестися новим захопленням (а може, і не одним, адже кожен новий рік дарує гарний шанс спробувати що-небудь нове). А якщо ви захочете поділитися отриманою мудрістю з іншими, то зможете знайти ще і вірних друзів.

7. Коли ви запускаєте руку в полотняний мішечок, знаходите там дві китайські золоті монетки.

Чому так мало, запитаєте ви? Тому що будь-який результат вимагає зусиль. У 2023 році ви зможете домогтися багато чого, якщо будете рідше згадувати про лінь і частіше проявляти ініціативу. Ваші можливості виявляться обмежені тільки вашим старанням, а кількість особистих перемог зможе побити всі рекорди, варто тільки захотіти.

8. У величезній круглій коробці лежать 365 пар різнокольорових шкарпеток — по парі на кожен день нового року.

«Настала пора виділятися», — як би говорять вам ці самі кольорові шкарпетки. Якщо ви довго не могли на щось зважитися, час прийшов. Відкладали зміну зачіски, любовне зізнання або переїзд на інше місце проживання? Не чекайте, а дійте. Будь-які зміни будуть вам на користь, і саме вони запам’ятаються найбільше в 2023 році.

9. Коробка-серце зберігає в собі келихи у формі веселих оленів.

Дружба стане для вас двигуном прогресу в 2023 році. Разом з друзями ви зможете набагато більше, ніж поодинці. Слушна порада, здорова критика або проведений разом час — все піде на користь і стане відправною точкою до чогось нового. Щоб провести цей рік з користю, пам’ятайте важливу мудрість: хочеш йти швидше — йди один, а хочеш далі йти — йди разом з другом.

10. В саморобному крафтовом пакеті лежить для вас шкатулочка з кільцем всередині.

Все в цьому світі починається з любові. І якщо в 2022 році ви відчували її недолік, то 2023 рік зможе це виправити. Можливо, ви зустрінете в ньому нову любов чи знайдете втрачену, станете трохи ближчими дорогій для вас людині або створите нове життя. А може, трохи більше почнете любити і цінувати себе. Щоб запустити кругообіг добра і любові у вашому житті, обійміть своїх дітей, зателефонуйте батькам або зробіть приємне незнайомцеві. І ця доброта обов’язково до вас повернеться.

Що за психологічний трюк "двері в обличчя", або Як переконати людину зробити те, що ви хочете

вівторок, 3 жовтень 2023, 16:13

"Двері в обличчя" - метод, коли ви отримуєте бажане за допомогою певної психологічної маніпуляції. Він полягає в тому, щоб змусити людину зробити щось, що вигідно вам, але абсолютно невигідно їй самій, провівши крізь воронку малопривабливих пропозицій,...

Як відрізнити справжнє вершкове масло від підробки: ТОП-3 простих способи

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:32

Вершкове масло - невід'ємний продукт при приготуванні випічки, а також його часто додають у каші та супи замість олії. Ще його найчастіше використовують для бутербродів. Дуже важливо знати, що не завжди можна купити якісний та безпечний продукт у магаз...