Психологічний тест: Виберіть предмет на картинці, який ви бачите чіткіше за інші - і дізнайтеся про себе щось нове

Подивіться на малюнок і виберіть предмет, який ви бачите чіткіше за інші, передають Патріоти України.

1. Трофейний кубок

Ви завжди залишаєтеся спокійним і стабільним в будь-якій ситуації. Ви вмієте справлятися з труднощами, і у вас завжди зароджуються блискучі ідеї! Ви людина з ініціативою і драйвом. Люди відчувають себе комфортно поряд з вами.

2. Корона

Ви оптиміст, наповнений яскравою енергією! Ви насолоджуєтеся кожним моментом свого життя. Ви любите брати участь у найрізноманітніших заходах. Ви великий лідер, який створює теплу, гостинну атмосферу для всіх людей.

3. Трилисник

Ви добра і вдумлива людина. У вашому серці повно любові і співчуття. Ви завжди намагаєтеся заохочувати і підтримувати оточуючих людей. Ви хороший командний гравець, і ви змушуєте людей відчувати себе комфортно поряд з собою! Люди часто звертаються до вас за порадою.

Просто замініть ковбасу на інші продукти: Як "освіжити" смак "Олів’є"

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:10

Салат олів’є - традиційна страва на столах. Попри існування сотні інших рецептів крутих святкових салатів, ми все одно любимо поласувати саме олів’є, передають Патріоти України. Зазвичай олів’є готують зі стандартного набору інгредієнтів. Багато хто не...

Яку кашу не можна їсти щодня і чому - несподівана відповідь експертів

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:57

Будь-яка каша є відмінним гарніром до м'ясних, рибних та овочевих страв. Фахівці рекомендують їсти крупи 2-3 рази на тиждень. Існує міф, що вранці потрібно обов'язково їсти вівсяну кашу, фахівці ж навпаки стверджують, що вранці потрібно їсти білкові пр...