Психологічний тест: Виберіть серце - і дізнайтеся, що станеться у вашому житті в найближчому майбутньому!

Якщо ви хочете дізнатися, що станеться у вашому житті в найближчому майбутньому, виберіть сердечко, яке приваблює вас найбільше, передають Патріоти України.

Серце № 1

Бажайте все, що приходить вам на розум! Хтось або щось буде уважно слухати всі ваші бажання і періодично буде виконувати їх! Але будьте обережні, пам'ятайте, що виконання бажань не завжди приносить щастя! Скоро в вашому житті почнеться період, коли вам доведеться переоцінити все своє прожите життя. Це допоможе вам проаналізувати, чого ви очікували і чого отримали від свого життя!

Серце № 2

Ваше життя перетвориться в цікавий детектив! Тільки без вбивств та іншого негативу. Вас будуть оточувати якісь незрозумілі події, які спочатку здаватимуться вам безглуздими. Рішення з'явиться під кінець цього року, і воно буде прекрасним! Ви вже бачили всю красу цього світу і раніше, але це була лише частина великої мозаїки. Цього року вам пощастить побачити всю картину!

Серце № 3

Ви будете думати, що весь світ раптом згадав про вас, всі почали раптом в вас потребувати! І це дійсно так. У вас буде багато планів щодо всіх сфер вашого життя. Звичайно, не все відразу здійсниться, але деякі з цих проектів і подій стануть міцною основою для вашого світлого майбутнього!

Не приховати! Форма носа розповість про вас дуже багато - просто перевірте

середа, 1 лютий 2023, 11:12

Твій ніс здатний багато розповісти про твій характер, згідно з дослідженнями ізраїльського вченого Авраама Таміра з університету Бен-Гуріона. Результати його наукових робіт були опубліковані в Журналі черепно-лицевої хірургії, передають Патріоти Україн...

Як швидко почистити мікрохвильову піч від застарілого жиру - натуральні підручні засоби

середа, 1 лютий 2023, 10:59

Мікрохвильову піч можна очистити від залишків їжі та затятого жиру без використання побутової хімії. На допомогу прийдуть натуральні засоби. Головне, не запускати мікрохвильову піч до того стану, щоб її вже не можна було відмити, передають Патріоти Укр...