Психологічний тест: Виберіть те, що побачили першим, щоб дізнатися, як ви думаєте

Не думайте занадто довго і не намагайтеся зрозуміти картинку. Просто зверніть увагу, що найперше кинулось вам у очі, передають Патріоти України.

Риба

Ви людина, якій подобається йти за течією і яка легко знаходить рішення у будь-якій ситуації. Ви дуже мудра людина і вчитеся на власних помилках. Однак іноді потрібно бути більш активною, щоб досягти своєї мрії.

Дівчинка

Ви романтична людина, яка любить бути в оточенні друзів та родичів, і вони теж люблять бути поруч з вами! Іноді ви наївні, тому краще обдумати все кілька разів, перш ніж прийняти рішення.

Зоряне небо

Ви філософ і мрійник. Такі люди, як ви, можуть розпочати революцію, хоча інші можуть сказати вам, що ваші ідеї божевільні. Не переставайте мріяти, але також не забувайте повертатися до реальності час від часу.

​Вітаміни у харчуванні: як правильно скласти збалансоване меню

четвер, 30 листопад 2023, 19:12

Вітаміни є невід'ємною частиною здорового харчування дітей. Вони відіграють важливу роль у правильному функціонуванні організму, зміцненні імунної системи, зростанні та розвитку. Щоб скласти збалансоване меню для дітей, необхідно враховувати їхній вік,...

Зверніть увагу! Користувачів Google Chrome закликали терміново оновити браузер через серйозну помилку

четвер, 30 листопад 2023, 18:25

Компанія Google випустила екстрені оновлення для різних версій Chrome. Вся річ у тім, що в браузері знайшли критичну вразливість - і відомо, що її вже використовують зловмисники, передають Патріоти України. Як говоритися у блозі Google, свіже оновленн...