Психологічний тест: Виберіть вазу на картинці - і зрозумієте важливі істини

Психологи США розробили тест, який з неймовірною точністю визначає домінуючі риси особистості. Дивіться на картинку 5 секунд, потім закрийте очі, передають Патріоти України.Яка ваза одразу постала перед вашими очима? Дізнайтесь, що означає ваш вибір:

Ваза 1

Цей вибір підходить чуйним людям. Ніхто не сумнівається у щирості ваших дій. Ви ніколи не відмовляєте у допомозі нужденним, завжди подаєте милостиню на вулиці і годуєте бездомних тварин. Ви маєте велике гаряче серце, яке може полюбити весь світ.

Ваза 2

Ви оптиміст із голови до п’ят. Ніщо не може зіпсувати вам настрій чи викликати депресію. Легке ставлення до життя і вміння іноді повністю ігнорувати проблеми, що накопичилися, допомагають дивитися на світ позитивно і швидко забувати про невдачі. Ви часто посміхаєтеся і своїм веселим, дзвінким сміхом заражаєте оточуючих людей.

Ваза 3

Ви наївна і довірлива людина, яка судить людей по собі і тому ніколи не чекає каверзи. Навіть якщо ви виявите зраду близької вам людини, ви швидко вибачите коханого і дасте йому другий шанс. А потім третій, четвертий і таке інше. Ви не вірите в поганих людей, тому що впевнені, що всі злі дії спровоковані ситуаціями, що склалися, або форс-мажорними обставинами.

Ваза 4

Невідповідність вашого характеру провокує вічну внутрішню боротьбу між любов’ю до спокійного життя та бажанням підкорити весь світ. Ваші мрії часто виключають одне одного. Ви хочете все й одразу. Ви блискавично змінюєте свою думку і ніяк не можете досягти гармонії із собою.

Щоб потім "серце не боліло": Британські експерти пояснили, як правильно підготувати кімнатні рослини до зими

неділя, 1 жовтень 2023, 4:15

Кімнатні рослини скоро увійдуть у період спокою, а це означає, що їхнє зростання сповільниться, і їм може знадобитися зміна режиму поливання. . Зимовий сезон – непростий час для кімнатних рослин. І хоча випробувати на собі сніг і мороз їм не доведеть...

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...