Психологічний тест: Знайдіть себе на цьому дереві - і дізнайтеся, яке становище в суспільстві ви займаєте

Pip Wilson - британський психолог, автор понад 50 книг, експерт в області практичного навчання та розвитку емоційного інтелекту, передають Патріоти України.

На початку 1980-х разом з ілюстратором Ian Long він почав створювати психотерапевтичні посібники Blob Tree з кумедними чоловічками в головній ролі. У Блоб немає статі, віку, національності, вони говорять мовою тіла і висловлюють різні емоції, а тому з їх допомогою так легко вивчати власний внутрішній світ.

Спочатку ця методика використовувалася в роботі з дітьми, адже їм простіше показати на картинку, ніж намагатися висловити свої почуття словами. Але з часом Blob Trее полюбили і дорослі.

Тому пропонує вам пройти швидкий і простий тест і, можливо, дізнатися про себе щось нове. Уважно подивіться на картинку. Тепер виберіть двох чоловічків: спочатку того, хто більше за інших нагадує вас, а потім того, на кого б ви хотіли бути схожим. Визначилися? Результати тесту дивіться нижче.

Результати:

Якщо ви асоціюєте себе з чоловічками під номерами 1, 3, 6 або 7, то ви бачите попереду мету і йдете до неї, долаючи будь-які перешкоди на своєму шляху.

Про те, що ви товариські і готові завжди прийти на допомогу друзям, кажуть Блоби 2, 11, 12, 18 і 19.

Вибрали 4-го чоловічка? Значить, у вас стійка життєва позиція. Ви хочете домогтися різного роду успіхів, причому без особливих зусиль.

А ось 5-й номер показує вашу слабкість. Можливо, ви втомилися, втратили мотивацію і втратили енергію, яка так необхідна для повноцінного життя.

9-й чоловічок, як і ви, перебуває в гарному настрої. Він любить веселитися і жити на повну котушку.

Вашу замкнутість, тривожний стан, небажання йти на контакт з людьми передають номери 13 і 21.

А чоловічок з цифрою 8 на спині краще за інших розуміє ваше бажання йти в себе, будувати власний світ і міркувати про щось тільки вам близьке й зрозуміле.

Номери 10 і 15 характеризують вас як пристосовану до життя людину. Ви цілком задоволені тим, що маєте.

Відчуваєте внутрішню кризу? Відчуваєте, як негативні емоції беруть над вами верх? Мабуть, так і є, інакше ви б не вибрали 14-го Блоба.

Ви були завжди готові прийти на допомогу і підбадьорити друга, але втомилися від цього, як і людина під номером 16. Якщо ж вам здається, що 17-й Блоб обіймає 16-го, то обраний вами чоловічок набуває іншого змісту. Це означає, що ви оточені турботою. Не дивуйтеся, кожен бачить цей світ по-своєму.

17-й номер любить бути в центрі уваги, але не здатний самостійно впоратися зі своїми проблемами. Зате він упевнений в тому, що його завжди підтримають.

Якщо ваш вибір припав на номер 20, то з самооцінкою у вас явно все в порядку. Хоча вона може бути навіть злегка завищеною. Вам важливо, щоб оточуючі до вас прислухалися і рахувалися з вашою думкою. Лідер, не інакше.

Чоловічок, якого ви вибрали першим, показав, яке становище в суспільстві ви займаєте в даний момент. Другий продемонстрував ті якості, яких вам поки не вистачає для того, щоб стати тим, ким ви хочете бути.

Ну що, такими ви себе уявляли? Чи подивилися на себе з незвичного ракурсу?

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...

Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

неділя, 28 травень 2023, 11:12

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України. Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливі...