Психологіний тест: Яка весільна пара вам подобається, така у вас душа

Обрана весільна пара відкриє таємницю вашої душі, передають Патріоти України.

Якщо ви вибрали:

Пару №1

Зазвичай ви відкрита і розташовуєте до себе людей. Хоча б формально намагаєтеся, щоб в вашому оточені люди не відчували дискомфорту. Щиру симпатію ви відчуваєте до не багатьох. Щасливчику, якому пощастило стати для вас близькою людиною, ви віддасте все тепло свого серця, в міру здібностей. Ви не вмієте годинами говорити ні про що, але хвилини дві протримаєтеся.

За ці дві хвилини ви встигаєте сказати такі карколомні слова, що співрозмовник дивується вашій глибинній щирості. А потім він кілька днів приходить до тями, бо постійно згадує ваші теплі слова і мимоволірозпливається в щасливій усмішці. Свою душевність ви проявляєте рідко, але влучно.

Руки у вас холодні, але зате серце гаряче. Тому за ваше майбутнє хвилюватися немає чого. Потрапивши в біду, ви отримаєте підтримку від дуже вірних людей, які щиро вас люблять.

Пару №2

Ви добре розумієте людей, любите їх і намагаєтеся оточувати себе ними. Сама назва цієї категорії перекладається як «той, хто любить людей». Адже навіть якщо ви з кимось сваритись, чи кимось незадоволені — це теж походить від вашої любові до ближніх. Ви переживаєте за них, намагаєтеся вберегти від неправильного вчинку і турбуєтеся, коли вони роблять помилку.

Ви щиро поділяєте тривоги всіх оточуючих. Тому вас вважають теплою і душевною людиною. Вам не зашкодило б все-таки тримати деяку дистанцію у стосунках, адже іноді навіть близькі можуть завдати болю. А образити вас простіше простого — ви відкрита людина, всі ваші слабкі місця давно відомі кожному. Але, на жаль, у вас погано виходить тримати дистанцію. Вам навіть важко зрозуміти, як це — відштовхнути від себе людину. Так що іноді вам доведеться терпіти біль.

Це плата за те задоволення, яке ви отримуєте від спілкування з людьми. Втім, чому тільки з людьми? Кішки і собаки теж вас обожнюють, як і ви їх. І є ще один плюс. Такі, як ви, зазвичай стають прекрасними татами і мамами. А ще краще — дідусями і бабусями, онуки вас будуть просто обожнювати.

Пару №3

Ви дуже добрі, турботливі й щирі. Від вас постійно виходить тепло, як від батареї центрального опалення. Ви обожнюєте людей, вони вам необхідні як повітря, тому що ви заряджаєтеся від спілкування. У вас високий ступінь соціальної адаптації, а простіше кажучи, ви дуже легка людина і можете швидко влитися в будь-який колектив.

Вам подобається спостерігати за життєвими перипетіями знайомих, а якщо ця їх занесе, то ви в будь-яку хвилину готові надати дружню підтримку. З літературних героїв вам ближче всього Місіс Марпл. Уміння спілкуватися з людьми і щире співпереживання обеззброюють кожного, хто має щастя бути з вами знайомим. І краще за все ви себе почуваєте, віддаючись людям.

Лайфхак: Як змусити пральну машину споживати в 2 рази менше електроенергії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:12

Рахунки за комунальні послуги з кожним роком лякають все більше. Іноді диву даєшся: звідки стільки електроенергії і води? Починаєш замислюватися про те, де можна заощадити, щоб в наступному місяці не віддавати величезні суми. Економне прання - відмінне...

Як обрати інвертор для дому і правильно його підключити - лайфхак

понеділок, 5 грудень 2022, 18:44

У зв'язку з частими відключеннями електроенергії українці шукають способи, як забезпечити свої домівки теплом і комфортними умовами без світла. Власники приватних будинків скуповують електрогенератори, а мешканці квартир дивляться на портативні електро...