Психологи назвали чотири простих секрети, як дожити до 100 років

Психологи назвала чотири секрети довголіття. Вони зазначили, що для початку варто поставити собі мету і зрозуміти, чому ви хочете прожити так довго, передають Патріоти України.

Тіло — система цілеорієнтована. Якщо у людини будуть справді цікаві, глибокі, важливі у відчуттях, гідні за рівнем завдання, які до того ж приносять благо всьому людству, вже будьте впевнені, тіло саме виведе вас на інформацію про те, як харчуватися правильно, підніме о шостій ранку і поставить під холодний душ, — розповіли фахівці.

Також необхідно отримати базові знання з правильного харчування і фізичних навантажень. Третій крок — сформувати правильний світогляд. Нещасні, злі, скривджені і люди, які страждають, ніколи не живуть довго.Крім того, психологи порадили насолоджуватися життям і радіти дрібницям.

Перше місце в світі за кількістю довгожителів займає Японія. Така тенденція пояснюється низьким рівнем захворюваності атеросклерозом. Спеціалісти зазначили, що низька захворюваність атеросклерозом пов'язана з раціоном японців. У меню переважають рослинна їжа, риба, обов'язково яйця.

А ви це знали? Для чого в духовку кладуть сіль - поради для смачної випічки

неділя, 2 жовтень 2022, 17:29

Багато хто під час готування стикався з тим, що випічка не пропікається або і зовсім підгорає. Це не завжди свідчить про те, що ви не слідували рецепту або помилилися з потрібною температурою, передають Патріоти України. Існує безліч технічних причин, ...

А ви це знали? Що передається генетично дитині від матері, а що від батька

неділя, 2 жовтень 2022, 17:13

Генетика - одна з найбільш загадкових і цікавих наук. Звичайно, дитина успадковує гени обох батьків, але деякі домінуючі риси вона візьме саме від батька - як хороші, так і не дуже, передають Патріоти України. Ось генетичні особливості, які діти успадк...