Пийте каву щодня, будете здорові: Вчені дізналися, як споживання ароматного напою позначається на ризику померти

Австралійські вчені з університету Мельбурна дійшли висновку, що вживання кави дозволяє зменшити ризик ранньої смерті, аритмій, серцево-судинних хвороб, пише Der Standard. передають Патріоти України.

Зазначається, що у своїй роботі команди Девіда Чієнга та Пітера Кістлера розглянули, як на виникнення хвороб серця та смертність впливає вживання різних видів кави та кількість щоденних порцій цього напою. Фахівці вивчали вплив на здоров'я людей трьох видів напою: меленої, розчинної кави та кави без кофеїну.

Виявилося, що у людей, які щодня вживали від однієї до п'яти чашок кави з кофеїном, як меленої, так і розчинної, значно скорочувалася ймовірність розвитку серцевої аритмії. Найнижчий ризик був зафіксований у тих, хто пив чотири-п'ять чашок меленої або дві-три чашки розчинної кави на день.

Ризик розвитку серцево-судинних хвороб дозволяли знизити, як наголошується в матеріалі, всі види кави. Найменший ризик при цьому виникав при щоденному вживанні двох-трьох чашок меленої кави з кофеїном. Аналогічно падали й показники смертності. Так, ризик смерті знижувався на 30% у тих, хто вживав щодня дві-три чашки бадьорого напою.

Лайфхак: Як змусити пральну машину споживати в 2 рази менше електроенергії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:12

Рахунки за комунальні послуги з кожним роком лякають все більше. Іноді диву даєшся: звідки стільки електроенергії і води? Починаєш замислюватися про те, де можна заощадити, щоб в наступному місяці не віддавати величезні суми. Економне прання - відмінне...

Як обрати інвертор для дому і правильно його підключити - лайфхак

понеділок, 5 грудень 2022, 18:44

У зв'язку з частими відключеннями електроенергії українці шукають способи, як забезпечити свої домівки теплом і комфортними умовами без світла. Власники приватних будинків скуповують електрогенератори, а мешканці квартир дивляться на портативні електро...