Пилюки не буде за лічені хвилини - ідеальний китайський спосіб прибирання

Іноді необхідно, щоб оселя засяяла чистотою вже за лічені хвилини, а часу на прибирання залишилося обмаль. Наприклад, коли гості вже на порозі, а у вас досі не витертий пил, передають Патріоти України.

Суха ганчірка може лише підняти пилюку, що знову осяде на поверхнях , а вологе прибирання залишить сліди та розводи. Але китайці придумали власний спосіб, як швидко позбавитися від пилу

На перший погляд спосіб може здатися трохи дивним, але ті, хто вже встиг випробувати пораду, говорять, що лайфхак дійсно дієвий.

Замість ганчірки чи рушника у боротьбі з пилом рекомендують використовувати старі панчохи. Можна взяти і капронові колготки. Звісно, вони мають бути чистими, хоч і не обов’язково новими.

Візьміть швабру або віник і оберніть панчохи навколо них. Нейлон притягне до себе навіть найменші та найнепомітніші частинки пилу. А пояснюється все дуже просто - статичною електрикою. Панчохи притягнуть пил краще за будь-яку іншу тканину.

Обмотавши капронові колготи навколо швабри, можна дотягнутися навіть до віддалених важкодоступних кутків на стелі, де зазвичай збирається пил та павутина. На все про все знадобляться лічені хвилини – і поверхні будуть чистими.

Психологічний тест: Обраний візерунок розповість про ваш характер

четвер, 28 вересень 2023, 18:12

Всім цікаво побачити себе з боку, тому асоціативні тести так популярні в психології. Візерунок, що сподобався, підкаже, якою людиною ви є, передають Патріоти України. Якщо ваш вибір припав саме на перший візерунок, то це говорить про вашу різнобічність...

Викинете у смітник усі банки: Які продукти можуть зіпсувати консервацію

четвер, 28 вересень 2023, 17:10

Консервація - відмінний спосіб зберегти смак та вітаміни овочів та фруктів на зиму. У всіх кулінарів завжди під рукою маса найрізноманітніших рецептів маринованих помідорів, огірків, овочевих салатів та незвичайного варення, передають Патріоти України...