Результат може вразити! Виберіть один з лабіринтів на картинці - та дізнайтеся, про які ваші риси особистості мовчать оточуючі

Людина зазвичай намагається абстрагуватися від деяких рис свого характеру, наполегливо їх не помічаючи. Наш тест по картинці підкаже, які риси характеру бачать в вас оточуючі, але не насмілюються про це сказати, передають Патріоти України.

Просто подивіться на картинку і виберіть один з лабіринтів, що найбільше привернув вашу увагу.

Лабіринт №1

Ви звикли багато заперечувати, але не збираєтеся в цьому зізнаватися. Ви волієте будь-які проблеми "ховати під килим" до тих пір, поки там просто не закінчиться місце. Насправді ви вкрай чутливі і багато різних слів і дій ранять вас куди глибше, ніж ви думаєте. На людях ви можете демонструвати спокій, але глибоко у душі вам далеко не все одно.

Лабіринт №2

Ви як білка носитеся по "заданому" колі. Ви постійно вибираєте нелюбиму роботу, токсичні відносини і людей, займаєтеся тим, що не приносить вам абсолютно ніякого задоволення. Ви робите це не спеціально, але знову і знову рухаєтеся по замкнутому колу. Ви не знаходите в собі сил, щоб проаналізувати свої помилки і прийняти вірне рішення. Оточуючі це бачать, але мовчать, боячись вас засмутити.

Лабіринт №3

Зараз ви вкрай зациклені на собі і своїх проблемах. Будь-які розмови ви переводите на себе, свої справи, думки і сподівання. Ви не здатні конструктивно слухати оточуючих. Природно, це створює цілий ряд проблем з близькими, оскільки ви не хочете сприймати себе реально. Зараз вас прийняти і зрозуміти здатні лише люди які щиро люблять вас.

Лабіринт №4

Ви живете у своїй зоні комфорту і не маєте наміру його залишати. В глибині душі ви можливо і хотіли б щось змінити в своєму житті, але просто не готові піти на ризик. Часом ви скаржитеся на своє життя, але будь-які пропозиції про зміни сприймаєте в багнети. Тому ваші близькі зазвичай просто мовчать, даючи вам шанс самим зважитися на зміни в житті.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...