Результат приємно вразить! Ось чим можна замінити вершкове масло у випічці: перелік альтернативних бюджетних продуктів

Вершкове масло використовується для приготування більшості видів випічки. На фоні подорожчання цього продукту багато господинь шукають альтернативні інгредієнти, які дешевші, передають Патріоти України.

Ми розповімо, чим можна замінити масло, щоб не зіпсувати смак улюбленої випічки.Не всі господині знають про те, що роль пом'якшувача в тісті може грати будь-який багатий жирами продукт. Вершкове масло можна замінити на будь-яку рослинну олію (соняшникову, оливкову, арахісову, кокосову, авокадову), вершки, сметану, яєчні жовтки і навіть сало.

Іншими альтернативами вершкового масла можуть бути маргарин, сир, або сир рікотта.

Якщо ви хочете знизити калорійність десерту, можна половину вершкового масла в рецепті замінити фруктовим пюре. Тісто вийде соковитішим, і до того ж матиме фруктові нотки в смаку. Пюре найкраще робити з банана, яблука або гарбуза. Підійдуть навіть кабачки. Наприклад, з них можна приготувати смачний брауні, замінивши у рецепті вершкове масло на кабачкове пюре.

Пропорції інгредієнтів для заміни вершкового масла у випічці:

  • Рослинна олія замінює вершкове масло у пропорції 2:3 (олії потрібно менше, ніж масла).
  • Соєвий маргарин можна використовувати для приготування випічки в пропорції 1:1.
  • Можна замінити 1 порцію олії на 1/4 порції йогурту та 1/2 порції маргарину або соєвої олії.
  • Овочеве або фруктове пюре замінюють вершкове масло у пропорції 1:1

Приховують в собі небезпеку! ТОП-3 причини викинути орхідеї із дому

неділя, 29 січень 2023, 10:44

Орхідеї - одні із найкрасивіших і найпопулярніших домашніх рослин. Вони складні у догляді, але естетичний результат того вартий. Однак багато хто вважає, що їх краще викинути з дому. На те є три причини, передають Патріоти України. Шкода для здоров'я. ...

Перевірте себе! Виберіть алхімічний символ на картинці - і дізнайтеся, чого дійсно потребує ваша душа

неділя, 29 січень 2023, 10:15

Лев символізує Сонце, і ви не тільки можете, але і повинні керувати своєю долею. Проблема: Якщо вибрали Лева, то, швидше за все, вам слід відійти від того, що так довго і важко вибудовували у своєму житті. Природно, що шкода витраченого часу і зусиль, ...