Результат здивує! Психологічний тест: Оберіть вікно на картинці - і дізнатейся про своє найсильніше приховане бажання

Ваше внутрішнє "я" може розповісти про вас і ваші бажання набагато більше, ніж ви думаєте. Практикуючі психологи рекомендують проходити такі тести, щоб виявити ваші приховані бажання, передають Патріоти України.

Подивіться на картинку вище і оберіть інтуїтивно перше-ліпше віконце. Тепер дивіться значення тесту нижче.

Вікно №1

Ви досить закрита і консервативна людина. Тому ви любите тишу і усамітнення. Вам дуже б хотілося поїхати куди-небудь одному і просто побути наодинці з собою. Це може бути будиночок в лісі або безлюдний острів. Саме такі асоціації часом крутяться у вас в голові. Ви хочете, щоб вас не оточували люди, адже ви так втомилися від всієї тієї обстановки, яка вас оточує зараз. Це зовсім не означає, що ви відлюдна людина. Просто вам потрібна «перезарядка» себе, а для цього вам потрібно побути на самоті.

Вікно №2

Ви любите помріяти і насолодитися своїми мріями. Але зараз ви хотіли б втілити в життя лише одну вашу мрію – бути коханою. По всій видимості ви самотні, тому вам хочеться знайти свою другу половинку, яка зможе зрозуміти вас і підтримати в скрутну хвилину. Але навіть якщо ви зараз перебуваєте в парі, то між вами є деякі розбіжності. І зараз ви просто хочете, щоб вас зрозуміли і проявляли до вас більше турботи і любові.

Вікно №3

Ви відкрита людина. Добра і турботлива. Але зараз вас хвилює фінансова сторона вашого життя. Ви хотіли б зараз грошового успіху і фінансової незалежності. Але ви не знаєте поки, як цього досягти. Тому, всі ваші думки зосереджені на джерелах вашого доходу. Ви б дуже хотіли дізнатися, як можна домогтися успіху, процвітання і багатства.

Вікно №4

Ваші бажання зараз трохи примітивні. Все, про що ви зараз мрієте, має матеріальну підоснову. Можливо, вас цікавить придбання своєї нерухомості, машини або більш дрібних предметів, наподобі побутової техніки. Або ви думаєте, як почати або закінчити ремонт. Ваші думки зараз зосереджені саме на вирішенні побутових питань.

Які продукти безповоротно зіпсують смак фаршу: Що не можна додавати у котлети

субота, 28 січень 2023, 21:09

Приготувати вдома смачні котлети дуже просто. Головне - знати, що в них потрібно покласти, аби вони повітряними, ніжними і соковитими, а які продукти - під забороною, бо лише зіпсують смак. Чимало господинь, наприклад, не знають, яку частину яйця не ва...

Як відрізнити натуральний сир від підробки: ТОП-5 пунктів, на які треба звернути увагу

субота, 28 січень 2023, 17:15

Всі вже звикли, що на ринку присутні справжні продукти та вироби, зроблені "під натурпродукт". Це товари, виготовлені з додаванням рослинних жирів, які по собівартості виходять набагато дешевшими за оригінал, передають Патріоти України. Проблема у тому...