Рівень радіації в регіонах України можна виміряти без дозиметра: Як використати смартфон

Російські окупанти готують теракт на Запорізькій АЕС і тримають у напрузі значну частину європейців. Українцям повідомили, як мона виміряти рівень радіації у регіонах країни навіть без дозиметра - знадобиться смартфон передають Патріоти України.

Оптимальний спосіб виміряти рівень радіації – купити дозиметр, вартість якого варіюється в межах 1000 грн. Він визначає еквівалентну або поглинену дозу іонізуючого випромінювання та їх потужності. Якщо приладу немає, можна використовувати мобільні програми на мобільному телефоні. Смартфон може виміряти рівень радіації за допомогою спеціальних датчиків в основній та фронтальній камері. Можливі відхилення точно, але все одно вдасться визначити рівень небезпеки.

EMF Detector

Безкоштовна програма працює просто: на екрані відображається число, яке позначає рівень радіації в повітрі. Там буде вказано, наскільки високий рівень. Програма доступна для користувачів Android та iOS.

Radiation Scan Pro

Безкоштовний додаток, інтерфейс якого не сильно відрізняється від попереднього. На головному екрані з'являється дозиметр, який визначає кількість радіоактивних речовин у регіоні використання. Доступний для завантаження на Android та iOS.

GammaPix

Платна програма була створена американським урядом і може попередити користувача про радіоактивність. Вона доступна лише для пристроїв iOS.

Radiation and Smog Alarm - бот в Telegram

Боту слід надати інформацію про своє місцезнаходження. Користувач отримає таблицю зі списком речовин у повітрі, їх поточним рівнем та допустимими межами.

Який допустимий рівень радіації для людини

Природна радіація не шкодить людині, важливий її рівень повітря. Допустиме значення рівня радіаційного фону - 300 нЗв/год, 30 мкР/год.

Перевірте себе! Побачене першим на цій картинці багато говорить про ваше ставлення до інших

субота, 2 березень 2024, 17:13

Завдяки зручному психологічному трюку, психологи стверджують, що всього за кілька секунд можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. Однак слід зауважити, що осяяння приходить не від того, що ви задаєте собі глибокі питан...

Ні, це не здоров'я! Цитата Уїнстона Черчілля про те, що важливіше за гроші

субота, 2 березень 2024, 12:12

Багато хто вважає, що найважливіше у житті - гроші. Інші кажуть, що найважливіше - здоров'я. Хочеться погодитися з кожним. Адже без грошей жити справді складно, передають Патріоти України. А без здоров'я жодних грошей не потрібно. І здається, що немає ...