Родина буде у захваті! Що додати в терту картоплю для дерунів, щоб отримати смачнішу страву

Деруни - це страва, за приготування якої господині беруться досить часто. Багато професійних кулінарів не бояться експериментувати з цією стравою і часом знаходять настільки вдалі інгредієнти, що використовують їх і надалі. Існує один несподіваний компонент, який у більшості кулінарів-аматорів не асоціюється з картопляними оладками. Однак цей продукт не тільки покращує зовнішній вигляд дерунів, але й робить страву набагато смачнішою, передають Патріоти України.

Що додати до картоплі

Як тільки ви перетворили сиру картоплину в кашоподібну масу, додайте до неї 2-3 чайні ложки молока. Важливо, щоб напій не був холодним. Інгредієнт має бути теплим чи навіть дуже гарячим. Молоко принесе чимало користі. По-перше, воно не дасть тертому овочу потемніти.

Іншими словами, не виникне такої поширеної неприємної ситуації, коли картопля перетворюється на неапетитну синю масу.

По-друге, напій зробить готову страву набагато смачнішою. Деруни набудуть цікавого молочно-вершкового присмаку, який підкреслить основні аромати. Таким чином, додатковий компонент зробить їх золотистими, апетитними на вигляд і неймовірно смачними.

Дуже просто! Як приготувати маринад для соковитого шашлику на кефірі

середа, 29 травень 2024, 9:12

Маринад з кефіру – один із найпоширеніших маринадів для любителів шашлику. Ще наші бабусі та дідусі робили маринад для шашлику саме за цим рецептом. М’ясо, замариноване за цим рецептом виходить ніжне та рум’яне. Необхідні продукти:. Приготування маринаду:

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти мед

середа, 29 травень 2024, 8:44

З дитинства ми чули, що мед – дуже корисний продукт, яким можна вилікувати майже всі "хвороби у світі". Та чи справді він такий для нас корисний? Мед — це продукт, який бджоли виробляють з нектару квітів. Існує багато його різновидів — травневий, липов...