Романтичні чи дуже ревниві? Оберіть тварину на картинці - і дізнайтеся правду про себе

Вам потрібно подивитися на картинку, обрати наймилішу на вашу думку тваринку та прочитати розшифрування нижче.

Козеня

Ви дуже роматичні, обожнюєте організовувати побачення та різноманітні свята. Ви не потерпите вульгарності в поводженні ні з собою, ні з іншими. Інколи ви проявляєте холод у ставленні до інших, проте це тому що, ви -не цукерка, яка має всім подобатись, ви - горішок, який не всім по зубам. Розкриваєте душу лише кому сліпо довіряєте.

Цуценя

Ви дуже ревнива натура, але найцікавіше, що коли кохана людина починає ставитися так само до вас, ви гніваєтесь. Для вас найголовніше, щоб почуття постійно кипіли, тому любите сперечатись і не миритесь першими. Також вам подобаються компліменти і не потерпите, якщо близькі скажут схожі приємні слова іншим людям поруч біля вас.

Кошеня

Ви дуже вразлива натура, але вам можна довірити будь-які таємниці та поплакати у плече. Ви любите всіх людей довкола та бажає їм від серця щастя, проте часто неприятелі користуються довірою. Вашому партнеру точно пощастить, що ви просто є. Якщо наразі ви не маєте коханої людини, зовсім скоро ця ситуація зміниться.

Курча

Ви відкрита та чесна людина, але не дуже романтична. Ви звикли діяти рішуче та впевнено, тому вам не має часу ще придумувати креативні зустрічі, подарунки та дбати про затишок інших. Також ви цілеспрямована і досить витривала особистість, і це стосується і фізичної сторони і внутрішньої.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...