Розбиті дзеркала і старі фото: Які речі притягують негаразди у дім

Забобонні люди вірять, що деякі речі можуть притягувати нещастя та негатив у дім. Тому намагаються позбуватись предметів, щоб не піддавати ризику свою сім'ю та добробут, передають Патріоти України.

Якщо ви відчуваєте в домі неприємну атмосферу або у вас багато проблем, то зверніть увагу на деякі речі, що можуть цьому сприяти. OBOZREVATEL допоможе впоратись з цим.

Розбите дзеркало

Наші предки вірили, що дзеркало – це портал у потойбічний світ і воно може відображати навіть стан душі. А розбите дзеркало здатне порушити атмосферу гармонії та щастя в домі, і такий негатив буде протягом семи років. Не можна також і дивитись в пошкоджене дзеркало, щоб не привабити злих духів.

Старі годинники

Є давнє повір'я, що коли годинник зупинився, то на родину чекає нещастя. Тому що таким чином, годинник затримує життя господарів і не дає їм рухатись далі. Якщо годинник не працює, то краще його викинути, щоб не накликати негативних подій.

Зів'ялі рослини

Якщо рослина зів'яла або повністю висохла, то вона може притягувати нещастя та втрати у життя господарів дому. Зазвичай квіти символізують ріст та процвітання, а якщо вони в'януть, то і йде на спад ваш розвиток.

Старе взуття

Не варто довго зберігати старе та порване взуття. Воно притягує до вас проблеми з минулого або постійно нагадує про нездійсненні плани або мрії. Краще викинути старі речі, а не переставляти їх з місця на місце.

Зламана техніка

Мобільні телефони, комп'ютери та інші гаджети потрібно вчасно лагодити, тому що вони символізують перешкоди в спілкуванні та розвитку.

Старі фотографії

Якщо у вас є фото, які викликають неприємні спогади, то варто позбутися їх. Вони утримують вас на одному місці та не дають рухатись вперед.

Призначає більшість педіатрів: Лікарі назвали препарат, який ніколи не потрібно купувати

вівторок, 5 грудень 2023, 10:30

Більшість педіатрів України та й інших пострадянських країн при будь-якій нагоді та натяку на послаблення стільцю одразу прописують просто "чудо-засіб" під назвою Ніфуроксазид. Він відомий також і під іншими торговими назвами Ентерофуріл, Эксефурил, Ст...

Відома ідеальна пропорція: Скільки додати цибулі, щоб котлети були неймовірно смачними

вівторок, 5 грудень 2023, 10:12

У котлети майже завжди додаються овочі. І річ тут не в економії - рослинні компоненти додають страві соковитості та м’якості. Найчастіше для цього використовують цибулю. Але дуже важливим є дотримання пропорцій - якщо переборщити з цим компонентом, кот...