Розмір вашої руки розповість дещо цікаве про ваш характер. Перевірте

Пропонуємо вам самим спробувати пізнати себе трохи краще, пройшовши нескладний тест. Від вас вимагається лише виміряти відстань від ліктя до кисті так, як це зроблено на малюнку нижче, передають Патріоти України. Відповідь читайте трохи нижче.

Маленькі руки

Ті, хто не зміг дотягнутися до кисті, люди-авантюристи. Вони не можуть всидіти на місці, їм потрібні нові почуття, нові відчуття, ризик. Вони в будь-яку хвилину готові кинутися в подорож. І взагалі вони готові на все, аби розвіяти нудьгу. Разом з тим це люди, які витрачають себе і свої сили тільки на масштабні речі, які обіцяють їм вигоду і прибуток. Володарі маленьких долонь, до речі, більше за інших страждають від браку уваги. Точніше на них діє той факт, що їх не помічають. Через це вони часто наступають на одні й ті ж граблі, роблять одні й ті ж помилки по багато разів.

Сперечатися ці люди вміють як ніхто інший. Вони завжди спираються на факти і логіку, так що переспорити їх мало кому вдається.

Великі руки

Ті, у кого долоня більше середнього, як правило, є перфекціоністами. Вони можуть проводити години за складною і нудною роботою, помічати дрібниці і деталі, шукати способи вирішення завдань і навіть не відчути стомлення. Роботу вони завжди роблять якісно, навіть якщо дуже поспішають.

Люди з великими долонями сприймають реальність трохи гостріше, ніж варто було б, в результаті вони багато що беруть близько до серця і, як наслідок, даремно страждають. Люди цієї категорії часто ставлять інтереси інших вище своїх. Так що їх можна зарахувати до «швидкої допомоги» для оточуючих. Вони самі це прекрасно знають і усвідомлюють, але вдіяти зі своєю природою нічого не можуть.

Ні, це не здоров'я! Цитата Уїнстона Черчілля про те, що важливіше за гроші

субота, 2 березень 2024, 12:12

Багато хто вважає, що найважливіше у житті - гроші. Інші кажуть, що найважливіше - здоров'я. Хочеться погодитися з кожним. Адже без грошей жити справді складно, передають Патріоти України. А без здоров'я жодних грошей не потрібно. І здається, що немає ...

Родина точно оцінить! Соковита м’ясна запіканка з курки, під цибулею та твердим сиром

субота, 2 березень 2024, 11:12

Невелика кількість доступних інгредієнтів дозволяє приготувати ситну страву, яка стане чудовою прикрасою будь-якого столу, передають Патріоти України. Куряче філе з морквою і цибулею викладається шарами. Після випікання отримуємо апетитну м’ясну запіка...