Розсада "шаленіє" від цього підживлення - кращий стимулятор і захисник при вирощуванні томатів, перцю та огірків (відео)

Деякі дачники успішно використовують медичні препарати не тільки для власного лікування, але й на городах та в саду. У цьому впевнені автори youtube-каналу СБ, передають Патріоти України.

Один із подібних корисних засобів, на їхню думку — це аспірин. Хоч він і не є повністю натуральним препаратом, вміст хімічних елементів у ньому порівняно невеликий, так що використання цих ліків для саду буде досить безпечним та екологічним.

Препарат зазвичай використовують як підживлення, допомагаючи прискорювати зростання рослин, зміцнювати їх імунітет, а також допомагаючи рослинам відновлюватися після стресу.

Для приготування добрива рекомендується розчинити 50 мг препарату в п'яти літрах чистої води та поливати одержаною сумішшю (або обприскувати) рослини.

Також аспірин є відмінним біостимулятором для пророщування насіння — його необхідно замочити у розчині, приготовленому з однієї таблетки засобу та 4 літрів води, та витримати добу. Після цього їх можна посадити у ґрунт. Маючи фунгіцидні властивості, аспірин успішно бореться з низкою недуг рослин. Для приготування протимікробного засобу одну таблетку потрібно розчинити у 4 літрах води, додати трохи рідкого мила та обприскати таким розчином рослини.


«Застосуйте таке підживлення на дачі або на присадибній ділянці, і ви переконаєтеся, що розсада буквально „збожеволіє“, показавши стрімкий ріст», — упевнені автори відео.

Чим обробити сковорідку, щоб вона не пригорала -- простий та ефективний лайфхак

середа, 17 серпень 2022, 17:08

Щодня на кухні господині стикаються з безліччю проблем, особливо в процесі готовки. При приготуванні їжі на решітці кухонної плити залишається жировий наліт, алюмінієвий посуд при неправильному використанні обростає чорними плямами, а сковорода починає...

Дачникам на замітку: Чому на яблуні червиві яблука і як врятувати урожай - рецепти від шкідників

середа, 17 серпень 2022, 16:12

Яблуні - одні з найбільш ласих фруктів для шкідників. Майже кожен дачник збирав червивий урожай з яблуні. Посадки яблунь атакують яблуневі плодожерки, передають Патріоти України. Ці шкідники також можуть поласувати грушами і айвами. На початку літа вон...