Розсада "шаленіє" від цього підживлення - кращий стимулятор і захисник при вирощуванні томатів, перцю та огірків (відео)

Деякі дачники успішно використовують медичні препарати не тільки для власного лікування, але й на городах та в саду. У цьому впевнені автори youtube-каналу СБ, передають Патріоти України.

Один із подібних корисних засобів, на їхню думку — це аспірин. Хоч він і не є повністю натуральним препаратом, вміст хімічних елементів у ньому порівняно невеликий, так що використання цих ліків для саду буде досить безпечним та екологічним.

Препарат зазвичай використовують як підживлення, допомагаючи прискорювати зростання рослин, зміцнювати їх імунітет, а також допомагаючи рослинам відновлюватися після стресу.

Для приготування добрива рекомендується розчинити 50 мг препарату в п'яти літрах чистої води та поливати одержаною сумішшю (або обприскувати) рослини.

Також аспірин є відмінним біостимулятором для пророщування насіння — його необхідно замочити у розчині, приготовленому з однієї таблетки засобу та 4 літрів води, та витримати добу. Після цього їх можна посадити у ґрунт. Маючи фунгіцидні властивості, аспірин успішно бореться з низкою недуг рослин. Для приготування протимікробного засобу одну таблетку потрібно розчинити у 4 літрах води, додати трохи рідкого мила та обприскати таким розчином рослини.


«Застосуйте таке підживлення на дачі або на присадибній ділянці, і ви переконаєтеся, що розсада буквально „збожеволіє“, показавши стрімкий ріст», — упевнені автори відео.

Як посилити прийом сигналу на телефоні - прості способи, які допоможуть забути про поганий зв'язок

п’ятниця, 27 січень 2023, 7:33

Сьогодні мобільний телефон є у кожної людини. Мобільник допомагає нам підтримувати зв'язок з близькими і друзями. У багатьох людей є смартфони, які використовуються не тільки для спілкування, але і для безлічі інших функцій, таких як можливість вийти в...

Психологічний тест: Виберіть дерево на картинці - та дізнайтеся, чого вам не вистачає для щастя

п’ятниця, 27 січень 2023, 7:12

Пізнати сутність людини нелегко. Не завжди навіть у психологів це вдається. Що там психологи, сама людина часом не може розібратися у своїх почуттях і пізнати грані своєї особистості. Інколи життя кидає нам виклик, і ми часом не знаємо, що робити, як р...