Розсада "шаленіє" від цього підживлення - кращий стимулятор і захисник при вирощуванні томатів, перцю та огірків (відео)

Деякі дачники успішно використовують медичні препарати не тільки для власного лікування, але й на городах та в саду. У цьому впевнені автори youtube-каналу СБ, передають Патріоти України.

Один із подібних корисних засобів, на їхню думку — це аспірин. Хоч він і не є повністю натуральним препаратом, вміст хімічних елементів у ньому порівняно невеликий, так що використання цих ліків для саду буде досить безпечним та екологічним.

Препарат зазвичай використовують як підживлення, допомагаючи прискорювати зростання рослин, зміцнювати їх імунітет, а також допомагаючи рослинам відновлюватися після стресу.

Для приготування добрива рекомендується розчинити 50 мг препарату в п'яти літрах чистої води та поливати одержаною сумішшю (або обприскувати) рослини.

Також аспірин є відмінним біостимулятором для пророщування насіння — його необхідно замочити у розчині, приготовленому з однієї таблетки засобу та 4 літрів води, та витримати добу. Після цього їх можна посадити у ґрунт. Маючи фунгіцидні властивості, аспірин успішно бореться з низкою недуг рослин. Для приготування протимікробного засобу одну таблетку потрібно розчинити у 4 літрах води, додати трохи рідкого мила та обприскати таким розчином рослини.


«Застосуйте таке підживлення на дачі або на присадибній ділянці, і ви переконаєтеся, що розсада буквально „збожеволіє“, показавши стрімкий ріст», — упевнені автори відео.

Яка з дівчат на зображенні найуспішніша? Відповідь розкриє секрет вашої особистості

понеділок, 29 травень 2023, 15:15

Часто люди знають про інших набагато більше, ніж про себе. Мова тіла допоможе вам визначити індивідуальні риси характеру. Виберіть дівчину, яка, на ваш погляд, є найуспішнішою і дізнайтеся дивовижні аспекти вашої особистості, про які ви не здогадуєтесь...

Перше, що ви побачите на цих 7 картинках, розповість все про те, як ви живете!

понеділок, 29 травень 2023, 14:15

Цей тест від Tapoos.com розповість вам, хто ви насправді. Уважно подивіться на кожну картинку і вирішіть, що ви бачите. Ваша відповідь багато що скаже про ваше сприйнятті життя і склад вашої особистості, передають Патріоти України. Про таких, як ви, ка...