Розставлено крапки над "і": Чи варто їсти яблука з кісточками

Яблука з кісточками можна їсти, але варто пам'ятати, що насіння яблук містить амигдалін — сполуку, яка в організмі може перетворюватися на ціаністий водень (отруту). Однак для того, щоб це стало небезпечним, потрібно з'їсти дуже велику кількість насіння, передають Патріоти України.

Зазвичай, якщо вживати кілька яблук або навіть їхні кісточки, це не становить загрози для здоров'я. Проте, якщо ви занадто багато їх з'їсте, це може бути шкідливо. Ось чому рекомендують не зловживати яблучними кісточками, хоча в помірних кількостях вони не є небезпечними. Якщо вам не хочеться вживати насіння, можна просто видаляти його перед тим, як їсти яблука.

Недосипання змушує тягнутися до солодкого? Вчені пояснили несподіваний зв’язок

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:42

Багато людей намагаються скоротити споживання цукру, але не завжди замислюються над факторами, які можуть впливати на харчові звички. Одним із них є якість і тривалість сну, що безпосередньо пов'язані з вибором продуктів протягом дня, передають Патріот...

Бережітсься! Цей популярний продукт у холодильнику подвоює ризик раку

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:12

Деякі популярні продукти, які багато українців щодня зберігають у холодильнику, можуть бути пов'язані з підвищеним ризиком розвитку онкологічних захворювань. До такого висновку дійшли дослідники, які аналізували вплив харчування на виникнення різних ви...