Ручки плити блищатимуть за 5 хвилин! Просто нанесіть на них цей домашній копійчаний розчин

Якщо забруднення не надто складні, то поверхня, дверцята плити та конфорки можуть бути легко очищені гелем для миття посуду або звичайною водою. Однак ситуація інша, якщо липким нальотом жиру покриті ручки плити.

Якщо він накопичився протягом тривалого часу, то доведеться вкласти чимало зусиль, щоб позбавитися нальоту. Не кожна "хімія" з магазину підходить для такого випадку, адже навіть дорогі засоби можуть пошкодити покриття побутової техніки або залишити сліди у вигляді розводів і темних плям. З цієї причини хитрі домогосподині самі готують спеціальну суміш, яка ніколи їх не розчаровує, пише pixelinform.

Як відмити ручки плити від жирного нальоту

Для приготування суміші необхідно змішати по дві чайні ложки спирту, нашатирю та гліцерину. Краще використовувати суміш за допомогою силіконового пензлика для олії, щоб вона рівномірно розподілилася і проникла у важкодоступні стики. Через п’ять хвилин залишки розчину можна просто видалити вологою ганчіркою. Після цієї простої процедури ручки стануть такими чистими, як при покупці!

Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

субота, 23 вересень 2023, 5:00

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати. Вона забезпеч...

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...