Рукави стануть чистими за 5 хвилин: Як позбутися плям на пуховику без прання

З приходом холодів усі починають діставати зі шкафів теплі куртки та пуховики. Чистеньким верхній одяг залишається ненадовго, передають Патріоти України.

З пуховиком вже значно важче, адже висохнути він точно не зможе за один день. Якщо верхній одяг візуально чистий та від нього не відчувається неприємний запах, то зверніть увагу ще й на рукава. Це те місце, яке чи не найпершим вказує на те, що пуховик слід випрати.

Та що робити, якщо у вас немає можливості довго чекати, поки верхній одяг висохне після прання. Виявляється, рукави можна почистити окремо і уникнути повного прання. Якщо все зробити правильно, то ви навіть зможете уникнути плям та розводів на тканині.

Як почистити рукави без прання

Вам знадобиться вода, губка або щітка та мило. Спершу слід намочити забруднені ділянки водою. У таких випадках краще не використовувати порошок для прання, бо від нього можуть залишитись розводи. Краще віддати перевагу господарському милу.

Губку для миття посуду або навіть стару зубну щітку потрібно намилити господарським милом. Поверхня, якою ви будете чистити рукави, повинна бути жорсткою. Тепер можете починати видаляти плями.

Після цього слід ретельно змити мило водою. Щоб на тканинні не залишилося плям, її можна просушити махровим рушником. Лайфхаком стане ще й сушка феном. Так ви швидше зможете просушити, але краще дати йому висохнути самостійно. Якщо ви хочете, щоб верхній одяг менше бруднився, то його можна обробити водовідштовхуючим засобом для текстилю.

Які коти найбільше прив’язані до господарів - п'ять найласкавіших порід

середа, 22 березень 2023, 18:59

За тисячоліття співіснування поруч з людьми коти встигли полюбити нас і сформувати з нами міцний зв'язок. Навіть попри те, що над усе вони цінують свою незалежність, передають Патріоти України. Ветеринарний блог OVRS назвав п’ятірку таких порід. Якщо в...

Як очистити фільтри кухонної витяжки - простий, але дуже ефективний лайфхак

середа, 22 березень 2023, 18:28

З кожним новим приготуванням їжі витяжка на вашій кухні засмічується все більше і більше. Через це жиру та інших різних забруднень згодом витяжка може почати гірше працювати, а то й зовсім зламається. Тому регулярне очищення техніки просто необхідне, п...