Саморобна паста за ніч очистить духовку від будь-якого жиру - фантастичний лайфхак

Духовку рекомендується мити щоразу після використання, проте не всі це роблять. Якщо на листах залишаються залишки їжі, яка пригоріла, або жир, то прибирання стає більш важким. Однак є спосіб очистити духову шафу без особливого клопоту, передають Патріоти України.

За допомогою двох підручних засобів ви легко очистите духовку від будь-яких жирних забруднень. Дієвим лайфхаком поділилося видання Express.

Для фантастичного лайфхаку вам потрібні харчова сода та столовий оцет. Ці дешеві інгредієнти дадуть приголомшливий результат. Швидше за все, кожен із продуктів знайдеться у вашій кухонній шафі.

Як очистити духовку харчовою содою та оцтом? Змішайте два інгредієнти з двома-трьома столовими ложками води, щоб вийшла паста з харчової соди. Вийміть деко з духовки, розподіліть пасту по всій внутрішній поверхні та залиште на 12 годин, а краще на ніч.

Потім за допомогою вологої ганчірки зніміть шар засохлої харчової соди. Наповніть пульверизатор оцтом і збризкайте поверхню. Суміш почне пінитися – це нормальна реакція. Тепер протріть лист: духовка сяятиме від чистоти.

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...