Секрет досвідчених господинь! Чи потрібно зливати воду при варінні м’яса

М’ясо є досить суперечливим продуктом, оскільки останнім часом поширюється інформація про його потенційні шкідливі властивості. Зокрема, жирні сорти червоного м’яса сприяють набору ваги, появі проблем із серцево-судинною системою та утворенню пухлин, передають Патріоти України.

Подробиці

Особливо “дістається” смаженому продукту та шашликам. Варіння вважається відносно безпечним способом приготування. Але таке м’ясо не дуже смакує.

Деякі кулінари рекомендують готувати його особливим чином.

Після того, як вода починає кипіти, варто почекати близько 6 хвилин. Після цього потрібно дістати м’ясо, повністю злити рідину, влити нову порцію води і знову приступати до приготування. Тільки після цих маніпуляцій рекомендується видаляти піну, що утворилася.

У чому сенс рекомендації

М’ясо – це тіло тварини, яка здатна накопичувати токсичні речовини. Зокрема йдеться про можливі медичні препарати, що використовуються при промисловому тваринництві.

Будь-яке м’ясо є джерелом цих речовин.

Тому зливання бульйону потенційно захищає від потрапляння токсинів до вашого організму.

Що з цього приводу думають досвідчені кулінари

Якщо в м’ясі дійсно містяться препарати, то ніякі маніпуляції не позбавлять його їхнього вмісту. З цієї причини зливати воду немає сенсу.

Токсичні речовини накопичуються протягом усього життя, тому незначний час обробки не вплине на безпеку м’яса.

А ось бульйон за такого підходу виходить дуже посереднім.

Тож такі зайві маніпуляції нічого не змінять. Однак краще переглянути свій підхід до формування раціону. Вживати червоне м’ясо частіше за два рази на тиждень небезпечно для здоров’я навіть у тому випадку, якщо ви купували якісний фермерський продукт без добавок.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...