Секрет досвідчених господинь! Для чого додавати цукор у котлетний фарш

Досить часто в котлети рекомендують додавати якісь продукти замість хліба, що є досить очікувано. Але пропозиція підсипати в фарш цукор викликає більше здивування, ніж розуміння. Пропонуємо дізнатися, для чого є така кулінарна рекомендація, передають Патріоти України.

Подробиці

Головна умова роботи з фаршем та цукром: у всьому потрібна дотримуватися помірності. Якщо солодкого інгредієнта покласти більше норми, м’ясні складові будуть відповідно такі самі. Цукор потрібен радше не для смаку в цьому випадку, а для підтримання правильної консистенції.

На 1 кг фаршу додають максимум 1 ст.л. цукру. До речі, при збільшенні цієї пропорції фарш може поплисти. Особливо, коли котлети вже опиняться на сковороді. Він почне плавитися та карамелізуватися. А в достатній кількості результат буде ідеальний. А ще котлети будуть ніжні та м’які. Цукор рекомендують додавати не тільки в котлетний фарш, але й для біляшів, чебуреків. Смачного!

Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

четвер, 29 лютий 2024, 16:14

Між двома дуже схожими картинками, представленими нижче, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України. Отже, яка відмінність ваша? Ви ува...

Ви відчуваєте їх щодня! Негативні емоції, що прискорюють старіння

четвер, 29 лютий 2024, 15:13

З емоціями пов'язано не тільки виникнення хвороб, а й процес старіння. Що більше в нас негативу, невисловлених переживань, образ, стресів, то швидше ви старієте, передають Патріоти України. Це позначається і на здоров'ї, і на зовнішності, а іноді споча...