Секрет досвідчених господинь! Як активоване вугілля рятує від неприємного запаху з раковини

Тема неприємного запаху, який поширюється всією квартирою і бере свій початок у встановленій на кухні раковині, вельми актуальна для багатьох господинь. Подібна неприємність може переслідувати домогосподарок навіть у тому разі, якщо вони ретельно доглядають за кухонною раковиною, пише Arguments, передають Патріоти України.

Але не варто засмучуватись. Впоратися зі смородом зі зливного отвору допоможе простий спосіб з використанням активованого вугілля. Щоразу, коли ви йдете з квартири або лягаєте спати, покладіть у раковину кілька таблеток чорного кольору.

Потім прямо на них нанесіть кілька крапель ефірної олії і таку ж кількість води. Таблетки швидко перетворюються на кашкоподібну масу, яку потім варто перемістити в зливний отвір. Там ця маса з активованого вугілля вбирає неприємні запахи та наповнює простір ароматом використаної ефірної олії. Таким способом ви легко вирішите проблему неприємного запаху.

Варто включити в раціон! Які продукти уповільнюють старіння мозку - результати нового дослідження

субота, 25 травень 2024, 21:30

Вчені з'ясували, які речовини у продуктах харчування здатні уповільнити старіння мозку.Про це пише ScienceAlert. Дослідники з Університету Іллінойсу та Університету Небраски-Лінкольна зіставили результати МРТ-сканування мозку та когнітивних тестів із с...

Як правильно тушкувати м’ясо: ТОП-4 нюанси, про які потрібно пам’ятати

субота, 25 травень 2024, 21:12

Тушене м’ясо - це смачно. До того ж воно набагато корисніше, ніж смажене. Але іноді в процесі приготування допускаються помилки, через які страва виходить не такою чудовою, як того хотілося б. Якщо ви хочете, щоб тушковане м’ясо виходило м’яким і соков...