Секрет досвідчених господинь! Як позбутися неприємного запаху під час приготування минтая

Минтай можна було б сміливо назвати ідеальним сортом риби, якби не неприємний запах у процесі приготування. Саме тому молоді господині для смаження намагаються вибрати менш ароматний продукт. Однак за правильного підходу запах можна нейтралізувати, передають Патріоти України.

Як цього досягти

Правильно підготуйте рибу

Якщо ви хочете, щоб концентрація неприємного запаху значно знизилася, то вам варто добре вичистити продукт зсередини.

Адже саме з цієї причини минтай викликає неприємний аромат при смаженні.

Не забувайте також видаляти плівочку темного кольору.

Лавровий лист із перцем

Обидві спеції славляться тим, що нейтралізують неприємний аромат та дають цікавий відтінок смаку. Перець можна використовувати одразу.

Лавровий лист додається перед смаженням.

Цибуля

Якщо ви хочете, щоб минтай вийшов смачним, то не варто забувати про смажену цибулю. Якщо спочатку викласти овоч, а потім рибу, то про неприємний запах можна буде забути.

До цибулі можна додати трохи моркви для насиченішого смаку.

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...

Як варити свіжі яйця, щоб вони легко знімати шкаралупу

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:09

Усім знайома ситуація, коли варені яйця погано очищаються від шкаралупи, передають Патріоти України. Така проблема не буде критичною, якщо треба очистити лише одне яйце. Але якщо належить готувати святковий стіл, то настрій така незручність точно зіпсу...