Секрет досвідчених господинь! Як швидко зварити квасолю без попереднього замочування

Квасоля по праву може вважатися одним з найкорисніших гарнірів, оскільки має надзвичайно багатий склад, передають Патріоти України.

Тому продукт часто входить до раціону людей, які стежать за фігурою та здоров’ям. Однак усі знають про те, що з приготуванням квасолі виникає низка складнощів. Спочатку її потрібно протягом кількох годин вимочувати і лише потім приступати до варіння. Через цю особливість не всі господині люблять готувати цю бобову культуру.

Але є проста хитрість, яка дозволить вам значно спростити процес приготування квасолі.

Спочатку варто відміряти кількість квасолі, яку ви плануєте приготувати. Потім відправте продукт у каструлю з водою. На кожну склянку бобових береться по літру рідини. Ставимо ємність на вогонь. Після того, як вода закипить, її зливають.

Далі заливаємо нову порцію рідини та повторюємо процедуру і варимо орієнтовно гоину. Цього часу буде достатньо щоб квасоля приготувалася. Також при варінні бобових потрібно підсолити воду, в якій бобові варитимуться. Завдяки цим хитрощам можна суттєво прискорити процес приготування смачного гарніру.

Дачникам на замітку! Картопля буде велика і крохмалиста, а потрібно всього 6 грамів добрива

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:30

Картоплю можна вважати найважливішою сільськогосподарською культурою в Україні. Але для досягнення великого урожаю вона вимагає ретельного догляду і правильного підживлення. Одна з найважливіших речовин для підживлення картоплі — це азот. Він відіграє ...

ТОП-3 помилки псують смак кави

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:12

Кава є одним з найулюбленіших напоїв, тому що допомагає не тільки швидко прокинутися, але й позбутися почуття втоми протягом дня, передають Патріоти України. Крім іншого, розумне вживання кави допомагає покращити якість інтелектуальної діяльності та за...