Секрет досвідчених господинь! Як смажити м’ясо з цибулею, щоб воно було соковитим

Часто м’ясо смажать разом із цибулею. Це класичне поєднання. Але проблема у тому, що при неправильній послідовності цибуля виходить пересмаженою, а м’ясо вареним. Запам’ятайте, як треба готувати м’ясо на сковороді, щоб було смачно на всі 100%, передають Патріоти України.

Подробиці

Якщо на сковорідку спочатку відправити цибулю, а після її підсмаження — м’ясо, то воно не зможе отримати скоринку. У результаті буде в середині дещо сирим, а зверху зі смаком вареного продукту.

Все тому, що порізана цибуля забере площу сковорідки і м’ясу не зможе отримати достатню температуру та контакт із чавуном. При цьому сковорідка отримає нагар, адже м’ясо дасть сік, який буде прилипати та горіти.

Правильно спочатку на гарячу сковорідку з олією відправити шматочки м’яса, щоб утворилася шкірочка. Таким чином, м’ясо буде швидше готовим. А цибулю варто додати тоді, коли м’ясо буде майже готовим. Цибуля просмажиться разом із м’ясом і матиме ніжний смак, без гіркоти і водночас сирого хрумкоту.

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...

Сніданок за хвилину: Як швидко приготувати яєчню в мікрохвильовці

неділя, 26 травень 2024, 11:07

Зранку немає часу ні на що. Навіть того чаю не завжди можна ковтнути, але ж їсти також хочеться. Не гайте час з гарячими сковорідками. Яєчню можна зробити в мікрохвильовці лише за одну хвилину. Розповідаємо далі в статті про цей спосіб. Потрібну вам та...