Секрет досвідчених господинь: Як зробити, щоб підлога блищала, як дзеркало - ефективний лайфхак

Жодне прибирання не можна вважати повністю завершеним, якщо підлога не відмита до блиску. Плями та наліт на покритті можуть зіпсувати враження навіть від шикарного інтер’єру, де все стоїть на своїх місцях. Але як відмити підлогу до блиску так, щоби вона мала вигляд полірованої, передають Патріоти України.

OBOZREVATEL дізнався про засіб, який допоможе ефективно позбутись забруднень, буде відштовхувати пил і надасть плитці, ламінату чи паркету красивого блиску. Для його виготовлення вам знадобляться:

  • відро з теплою водою;
  • засіб для миття посуду;
  • аптечний гліцерин;
  • ефірна олія;
  • суха ганчірка з мікрофібри.

У відрі з водою треба розвести кілька крапель рідини для посуду та пляшечку гліцерину і добре все перемішати. За бажання можна ароматизувати воду також кількома краплями улюбленої ефірної олії. Цією водою треба помити підлогу звичайним способом.

Ще до того, як підлога висохне, необхідно взяти ганчірку з мікрофібри і ретельно витерти нею насухо всю поверхню. Це відполірує покриття і надасть йому блиску.

Експерти з прибирання окремо рекомендують звернути свою увагу на ефірні олії чайного дерева, кедра, лимона, евкаліпта чи лаванди для приготування води для миття підлоги. Окрім приємного аромату вони мають також легкий знезаражувальний ефект.

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...