Секрет досвідчених господинь: В який момент покласти м’ясо в воду, щоб бульйон був наваристий

Зварити правильний бульйон - це мистецтво. Опанувати його може кожен, хто цікавиться кулінарними тонкощами приготування страв. Бульйон з м’яса має свої особливості. Про одну з них ми і розкажемо. В результаті ви зможете зварити наваристий, поживний та смачний бульйон, передають Патріоти України.

Кулінарний секрет

Головна особливість полягає в правильному моменті закладання м’яса в воду. Тепла, холодна, гаряча — не всі знають точку кипіння, коли треба зробити відповідну дію. А все набагато простіше.

М’ясо потрібно класти в холодну воду. Наберіть її в каструлю, а тоді вже його занурте. Потім відправляйте на плиту. А от ставити воду, доробляти справи і пізніше закладати цінний продукт в каструлю не треба.

Також в холодну воду одразу додають необхідні спеції та прянощі. Таким чином ви будете впевнені, що вони встигли віддати бульйону потрібні вам смак та аромат.

Окремо треба знати про сіль. Не кладіть її відразу. Якщо ви хочете посолити бульйон, тоді краще це робити після закипання.

Алгоритм дій забезпечує правильне приготування бульйону. Дотримуйтесь його, щоб у вас все вийшло з першого разу. Ароматний та наваристий м’ясний бульйон — основа для приготування подальших перших страв.

Господиням на замітку! Ніколи не періть постіль з цим засобом - через це простирадла жовтіють

субота, 3 червень 2023, 12:12

Біла постільна білизна - класика, але потребує правильного догляду. Щоб простирадла, наволочки та підковдри залишалися білими, не можна прати їх з відбілювачем. Цей засіб не позбавить вас плям, а лише викличе пожовтіння тканини, передають Патріоти Укра...

Смак, наче у пирога! Як приготувати млинці з ягодами, але без начинки

субота, 3 червень 2023, 11:56

Часто млинці наповнюють різноманітними начинками для додаткового смаку. Але можна піти й іншим шляхом. Як приготувати млинці з ягодами? Цікавий рецепт запропонували на YouTube-каналі SUPER KELINCHAK, передають Патріоти України. Він не потребує багато с...