Секрет, який потрібен всім: Як повернути м’якість махровим рушникам

Махрові рушники, які лише придбали в магазині, дуже приємні на дотик. Але після прання м’якість зникає. Натомість волокна стають жорсткими. Щоб повернути первинну м’якість улюбленим рушникам, застосуйте на практиці цю пораду, передають Патріоти України.

Подробиці

Перед тим, як прати рушники, замочіть їх у розчині на 2-3 години. На 5 літрів води візьміть 3 ст.л. звичайної солі та 1 ст.л. харчової соди.

Саме сіль поверне м’якість і після звичного прання вам буде приємно користуватися. Крім того, м’які рушники краще вбирають вологу, що є їхньою основною функцією. Зверніть увагу на температуру прання: не вище 40 градусів, а віджим — не більше 800 обертів.

Якщо замочувати рушники двічі на місяць, то вони будуть у чудовому стані та радуватимуть вас м’якістю.

Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

субота, 10 червень 2023, 21:14

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України...

Як відмити кухню до блиску? Секрети клінінгових компаній, які спростять вам життя

субота, 10 червень 2023, 17:12

Прибирання на кухні - це болюча тема для кожної господині. Як би ви не старалися, але періодично доводиться влаштовувати суботник з відмиванням кухонних шафок, витяжки, каструль, духовки та інших атрибутів сучасної кухні. Як показує життєвий досвід, та...