Секрет п’ятизіркових готелів: Ось як можна підтримувати приємний аромат у ванній кімнаті

Завжди приємно повертатися додому, де чисто і пахне свіжістю. Якщо хочеться цього досягти, то важливо вчасно робити прибирання в будинку. Особливу увагу слід приділити ванній кімнаті, де швидко поширюються мікроби, а також специфічні аромати, передають Патріоти України.

Позбутися неприємних запахів просто. Треба підготувати спеціальну суміш із рідкого порошку (1 л), солі (1 ст. л.) та оцту (3 ст. л.). Усі компоненти треба перемішати, а потім за допомогою такого розчину потрібно вимити унітаз.

Процедуру потрібно проводити ретельно, щоб з усіх боків сантехніка знову виблискувала. При чищенні треба пам’ятати про обідок, кришку і навіть кнопку зливу.

Частину засобу бажано залишити для миття інших поверхонь. Після такого прибирання весь бруд і неприємний запах зникнуть. У результаті у ванній кімнаті надовго збережеться приємний аромат завдяки рідкому порошку. Важливо при цьому відзначити, що слід працювати в рукавичках, щоб захистити ніжну шкіру рук.

Побачене першим на цій картинці багато говорить про ваше ставлення до інших

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:12

Завдяки зручному психологічному трюку, психологи стверджують, що всього за кілька секунд можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. Однак слід зауважити, що осяяння приходить не від того, що ви задаєте собі глибокі питан...

Оберіть кактус - і дізнайтесь негативні риси свого характеру

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:14

Ніхто з нас не ідеальний. У кожного є і позитивні і негативні риси характеру. А ви знаєте про свої недоліки? Як стверджують практикуючі психологи, про свої мінуси характеру потрібно знати, щоб навчитися робити їх плюсами, передають Патріоти України. Пе...