Секрет п’ятизіркових готелів: Ось як можна підтримувати приємний аромат у ванній кімнаті

Завжди приємно повертатися додому, де чисто і пахне свіжістю. Якщо хочеться цього досягти, то важливо вчасно робити прибирання в будинку. Особливу увагу слід приділити ванній кімнаті, де швидко поширюються мікроби, а також специфічні аромати, передають Патріоти України.

Позбутися неприємних запахів просто. Треба підготувати спеціальну суміш із рідкого порошку (1 л), солі (1 ст. л.) та оцту (3 ст. л.). Усі компоненти треба перемішати, а потім за допомогою такого розчину потрібно вимити унітаз.

Процедуру потрібно проводити ретельно, щоб з усіх боків сантехніка знову виблискувала. При чищенні треба пам’ятати про обідок, кришку і навіть кнопку зливу.

Частину засобу бажано залишити для миття інших поверхонь. Після такого прибирання весь бруд і неприємний запах зникнуть. У результаті у ванній кімнаті надовго збережеться приємний аромат завдяки рідкому порошку. Важливо при цьому відзначити, що слід працювати в рукавичках, щоб захистити ніжну шкіру рук.

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...

Як використовувати марганцівку в городі - ці лайфхаки дачникам варто брати на замітку

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:14

Марганцівка - це перманганат калію, відомий своїм синьо фіолетовим відтінком при розчиненні у воді. Призначень у марганцівки кілька, але в цьому матеріалі ми зупинимося на тому, що можна удобрювати марганцівкою, передають Патріоти України. Марганцівка...