Секрет від досвідчених господинь: Що зробити з картоплею, щоб вона не пригорала і була золотистою - прості лайфхаки

Смажена картопля вважається однією з найпростіших страв, але в багатьох людей з нею виникають проблеми. Овоч може горіти, прилипати до сковорідки, розвалюватись, передають Патріоти України.

Як правильно смажити картоплю зі скоринкою:

1. Картоплю потрібно добре помити і почистити.

2. Шматочки повинні бути однаковими. Після нарізання картоплю потрібно промити в холодній воді, щоб очистити її від залишків крохмалю.

3. Особливо важливо просушити вологі шматочки паперовим рушником. Якщо залишити їх мокрими – олія шипітиме, і хрусткої скоринки не буде.

4. Смажити картоплю потрібно на сковорідці з товстим дном.

5. Олію потрібно дуже добре розігріти. В неї рівним шаром закинути картоплю.

6. Для скоринки потрібно смажити картоплю без кришки на великому вогні. Довго смажити не потрібно – всього декілька хвилин.

7. Потім потрібно перевернути картоплю 4-5 разів, щоб овоч не пригорів.

8. Буде дуже смачно, якщо додавати до картоплі цибулю. її потрібно нарізати і додавати за 4-5 хвилин до готовності картоплі.

9. На цьому етапі можна додати часник, улюблені приправи, зелень.

10. Оптимальний час смаження картоплі – 20-30 хвилин. Але потрібно звертати увагу на потужність плити та сорту картоплі.

Як використовувати шкірку картоплі на городі - лайфхак, про який ви не знали

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:30

Кожен садівник хоч раз в житті стикався з ситуацією, коли потрібно було підібрати добриво для городу, а це виявлялося складніше, ніж здавалося на перший погляд, передають Патріоти України. Проблема в тому, що гербіциди мають вузьконаправлений спектр ді...

Найпростіший спосіб повернути білий колір потьмянілим рушникам - обійдеться в копійки

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:13

Нові рушники - м’які та білі, проте чим довше ми користуємося виробами, тим тьмянішими вони стають. І якщо шовковистість рушникам можна повернути за допомогою трюку з оцтом, то колір відновить інший кухонний продукт, передають Патріоти України. Посірі...