Секрет від справжніх господинь! Як відмити сковорідку ззовні до блиску за 10 хвилин

Якщо ваша сковорідка після свят має не “парадний” вигляд, то ловіть спосіб швидко її відмити без їдкої хімії і годин тертя, передають Патріоти України.

Подробиці

Брудну сковорідку переверніть, на нижню основу насипте чайну ложку солі, чайну ложку соди та чайну ложку засобу для миття посуду. Все ретельно розподілити по зовнішній поверхні (дно та стінки).

Обкладіть сковорідку паперовими серветками, залийте 100 мл оцту та залиште на 5-7 хвилин. Після цього достатньо просто все стерти й ополоснути сковорідку водою теплою. Така просто формула з інгредієнтів, що є в кожного на кухні, поверне сковорідці гарний вигляд, мов тільки придбали в магазині.

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...