Секрет від "знаючих": Що робити, якщо неприємний запах у холодильнику не зникає навіть після миття

"Аромат" затхлості часто просочує стінки та полиці холодильника. Іноді навіть ретельне миття не допомагає, передають Патріоти України.

Подробиці

Якщо ви зіткнулися зі схожою проблемою, треба діяти. Насамперед перевірте, чи не забився дренажний отвір. Найчастіше він знаходиться на нижній полиці і засмічення в цьому отворі і є причиною неприємних «пахощів».

Крім цього, уважно огляньте ущільнювач на дверцятах холодильника – може сморід виходить саме від нього. Коли ви переконаєтеся, що все гаразд, можна використати спосіб, який природним чином видалить неприємні запахи з холодильника.

Так, вам знадобиться звичайна сода. Нею варто наповнити невеликий контейнер (без кришки) і залишити на одній із полиць – згодом вона поглине всі сторонні та неприємні «аромати».

Щоб потім "серце не боліло": Британські експерти пояснили, як правильно підготувати кімнатні рослини до зими

неділя, 1 жовтень 2023, 4:15

Кімнатні рослини скоро увійдуть у період спокою, а це означає, що їхнє зростання сповільниться, і їм може знадобитися зміна режиму поливання. . Зимовий сезон – непростий час для кімнатних рослин. І хоча випробувати на собі сніг і мороз їм не доведеть...

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...