
Ми часто чуємо рекомендації лікарів про те, що відразу ж після пробудження слід випити склянку холодної води. Цей простий засіб допоможе пробудити організм від сну і змусить працювати всі внутрішні органи, передають Патріоти України.
Але існує ще й інша думка: пити зранку найкраще гарячу воду. Ці рекомендації виходять від тибетських ченців, які, між іншим, непогано розбираються в медицині і є найчастіше довгожителями. Але як бути нам? Пити холодну або гарячу воду? Давайте в цьому розбиратися.

По-перше, вода повинна бути чистою, без домішок. Найкраще купувати бутильовану воду або встановити вдома фільтр. Якщо у вас немає такої можливості, прокип’ятіть воду.
Температура води повинна бути приблизно 40-45 градусів. Вона не настільки гаряча, щоб пити її було некомфортно. Пити воду краще всього відразу ж після пробудження і робити це варто маленькими ковтками. Розраховуйте час прийому води таким чином, щоб сніданок був не раніше, ніж через 30 хвилин.
Через днів десять або трохи більше ви помітите позитивні зміни у вашому організмі:
Сезон полуниці триває недовго, тому багато господинь уже зараз заготовляють ягоди на зиму. Заморожування — один із найкращих способів зберегти смак, аромат і корисні властивості полуниці до наступного врожаю, передають Патріоти України. Заморожувати яг...
У медичній практиці серцеві напади у жінок після 50 років дуже часто закінчуються смертю – в тому числі тому, що їх симптоми пропускаються як пацієнтками, так лікарями, передають Патріоти України. Експерти рекомендують жінкам знати, як проявляють себе ...