Що додати при пранні білої постільної білизни, щоб вона не тьмяніла - маленька хитрість

При пранні постільної білизни важливо врахувати не лише температурний режим, щоб зберегти колір тканини. Багато домогосподарств додають у барабан пральної машини особливі засоби, передають Патріоти України.

Щоб біла постільна білизна не тьмяніла, скористайтеся маленькою хитрістю. Про ефективний лайфхак розповів Express.

Так, рекомендується прати простирадла, підковдри та наволочки в прохолодному, дбайливому режимі з використанням м’якого мийного засобу. Для білої постільної білизни експерт із тканин Гарет Коксалл запропонував використовувати звичайний оцет та харчову соду. Два доступні інгредієнти допоможуть простирадлам і не тільки мати свіжий вигляд, лише додайте їх в пральну машину.

Оцет використовують для пом’якшення постільної білизни, видалення бактерій та плям. Харчова сода — відмінний засіб для прання, оскільки є м’яким лугом і видаляє бруд і жир. Натуральний інгредієнт запобігає утворенню плям і особливо корисний у районах із твердою водою.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...