Що їсти на сніданок для зниження ризику інсульту - науковці дали відповідь

Сніданок завжди вважався найважливішим прийомом їжі протягом дня. Вчені виявили, що правильно підібрані продукти можуть знизити ризик інфаркту та інсульту, передають Патріоти України.

Як пише Independent, якщо замінити одне яйце на жменю горіхів, це знизить ризик розвитку серцево-судинних захворювань до 17%, діабету - на 18% і ранньої смерті - на 15%.

Для розуміння небезпеки варто зазначити, що лише у Великій Британії від хвороб серця щодня вмирає 460 людей і 48 000 - щороку.

Також було виявлено, що люди, які замінили 50 грамів обробленого м’яса (еквівалент ковбаси) бобовими мали на 23% менший ризик смерті від серцево-судинних захворювань або їхнього розвитку. У разі заміни такого продукту на горіхи, результат був ще кращий - 27%.

"Багато людей починають день з яйця або смаженого м’яса на сніданок, але результати цього аналізу свідчать про те, що краще замінити ці продукти рослинними. Також є докази того, що людям може бути корисно замінити м’ясо птиці рослинною їжею, хоча доказів заміни молочних продуктів мало", - зазначила доктор Сабріна Шлезінгер.

Водночас немає жодної користі у заміні риби та морепродуктів на рослинні варіанти. Це стосується й молочних продуктів.

Жіночий психологічний тест: Виберіть обручку - і дізнайтеся, коли ви вийдете заміж

неділя, 21 квітень 2024, 17:07

Якщо питання "Коли ти вийдеш заміж?" часто цікавить не тільки ваше оточення, але й вас самих, пропонуємо пройти тест та дізнатися відповідь. Психологічний тест у картинці визначить, коли у вашому паспорті з'явиться довгоочікуваний штамп, передають Пат...

Перевірте себе! Психологічний тест у картинці розповість, яка робота вам принесе задоволення

неділя, 21 квітень 2024, 12:12

Цей тест розкаже, яка професія підходить вам найбільше. Спочатку оберіть картинку, яка перша впала у вічі, а потім читайте опис, передають Патріоти України. Якщо ви обрали цю картинку, отже, часто любите перебувати у центрі уваги. Імовірно, вам підійд...