Що насправді викликає у вас стрес і вибиває з колії - побачене на цій картинці розкриє правду

У сучасному світі стрес став нормою в житті багатьох людей. Часто цей стан може приводити до депресій та психозів, передають Патріоти України.

У нашому житті так багато подій і емоцій, що часом ми не можемо зрозуміти, який фактор негативно позначається на нашому психічному стані. Одними з найточніших способів розібратися в собі є зорові тести. Подивіться на зображення і визначте, що першим вам впало в очі.


Чоловіче обличчя

Найбільшим стресом для вас є виконання відразу декількох справ одночасно. У такі моменти ви втрачаєте над усім контроль і дуже сильно нервуєте.

Вам принесе спокій чітке планування справ. Складіть графік завдань і приступайте до нової справи тільки після того, як завершите попередню.

Дерево або жіноче обличчя

Ви дуже нетерпляча особистість, ви бажаєте отримати все і відразу. Але часто ваші бажання бувають нездійсненним, це і викликає у вас стрес.

Вам необхідно виробити у собі терпіння. Пам'ятайте, що тільки планомірні дії, прикладені в одному напрямку, допоможуть досягти бажаних результатів

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...

Як використовувати марганцівку в городі - ці лайфхаки дачникам варто брати на замітку

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:14

Марганцівка - це перманганат калію, відомий своїм синьо фіолетовим відтінком при розчиненні у воді. Призначень у марганцівки кілька, але в цьому матеріалі ми зупинимося на тому, що можна удобрювати марганцівкою, передають Патріоти України. Марганцівка...