Що насипати на тканину, щоб прибрати пляму від вина - найпростіший лайфхак

У період свят ми стикаємося з різними плямами на скатертинах, одязі чи столових серветках. Часто гості проливають алкоголь, який не так просто відтерти. Однак навіть насичене червоне вино миттєво видаляється з тканини, якщо знати один спритний лайфхак, передають Патріоти України.

Простий, але ефективний спосіб позбавлення плям вина на скатертині та інших поверхнях розповідає видання Irish Examiner. При цьому вам не доведеться витрачатися на дорогі мімічні засоби, а насамперед врятують ситуацію доступні предмети побуту.

Так, червоне вино часто стає причиною плям на тканині, особливо під час зимових свят. Хитрість, яка не дасть плямі глибоко всотатися у волокна тканини, полягає в тому, щоб діяти негайно.

По-перше, не тріть пляму, бо це призведе до її подальшого проникнення в тканину, і не сушіть феном. Тепло може допомогти тільки закріпиться плямі на матеріалі. Тому слід обробити забруднення, перш ніж сушити.

Що потрібно робити, щоб усунути пляму від вина: візьміть будь-яку суху порошкоподібну речовину і рясно нанесіть на пляму. Це може бути кухонна сіль, харчова сода, сухий мильний порошок, тальк або навіть наповнювач для котячого туалету. Будь-який з цих продуктів поглине більшу частину рідини і запобігає її подальшому вбиранню. Залишіть засіб на плямі на кілька хвилин. Це саме собою може видалити пляму, але якщо ні, змочіть тканину кип’яченою водою.

Городникам на замітку! Обробіть картоплю цим розчином - ізабудете про колорадських жуків

вівторок, 16 квітень 2024, 18:44

Найкращі народні засоби для обробки картоплі від шкідників та хвороб: поради досвідчених городників, передають Патріоти України. Щоб шкідники трималися подалі від грядки з картоплею, її слід обробити перед висаджуванням цими засобами. Тоді влітку можна...

Треба лише кілька хвилин! Психологічний тест у картинці дасть відповідь на питання, яке вас найбільше хвилює

вівторок, 16 квітень 2024, 18:12

Цей психологічний тест допоможе розібратися у проблемах, які зараз вас хвилюють найбільше. Оберіть картинку, а вона дасть відповідь на усі питання, передають Патріоти України. Проблема насправді серйозніша, ніж здається на перший погляд. Можливо, рішен...