Що не можна готувати на пательні з антипригарним покриттям: ТОП-4 табу, про які ви могли не знати

Що не можна готувати на пательні з антипригарним покриттям: чотири табу

Антипригарна сковорода - дійсно безцінна річ на кухні. Вона проста у використання, функціональна та довговічна завдяки здатності запобігати прилипанню їжі до поверхні, передають Патріоти України.

Але антипригарне покриття не таке універсальне, як може здатися на перший погляд. Що не можна готувати на цій поверхні, розповіли експерти видання Sante Plus.

Які страви не можна готувати на пательні з антипригарним покриттям

Пательні з антипригарним покриттям ніколи не можна використовувати при високих температурах. Їх також не слід залишати порожніми для попереднього розігріву.

Цитрусові та помідори

Кислоти можуть пошкодити антипригарне покриття, тож краще не готувати на такій сковороді кислі продукти. Наприклад,не варто жарити помідори чи додавати лимонний сік на страву.

Стейк

Найпоширеніша помилка – готувати на антипригарній поверхні м’ясо. Для правильної прожарки стейка потрібна висока температура. Такі пательні не можна використовувати на сильному вогні.

Соуси

Соуси також краще не готувати на антипригарних поверхнях, адже вони можуть карамелізуватися та прилипати.

Запіканки

Будьте обережні та завжди перевіряйте інструкції виробника щодо можливості використання антипригарного посуду в духовці. Як правило, це вказано на звороті виробу.

Особливості використання антипригарних поверхонь

Антипригарні поверхні можна використовувати тільки для приготування легких страв, наприклад, млинців або омлету.

Будьте обережні з використанням металевих ложок чи лопаток – вони можуть подряпати сковороду. І, звісно ж, не можна мити антипригарну сковороду в посудомийній машині: дуже гаряча вода та сильні миючі засоби можуть з часом пошкодити її. Найкраще використовувати м’яку губку, змочену в суміші з теплої води та мильного засобу.

Взагалі пательні з антипригарним покриттям бажано міняти через кожні п’ять років. Однак якщо на поверхні з’явилися тріщини або подряпини, слід негайно викинути такий посуд.

Коли антипригарна сковорода втрачає своє покриття, метал під нею піддається окисленню та може легко іржавіти. Крім того, з часом з’являються світлі або темні плями. Сама по собі зміна кольору не є небезпечною. Але різке потемніння говорить про те, що покриття поступово відшаровується.

Жіночий психологічний тест: Обране кольє підкаже, що вам потрібно для щастя

неділя, 24 вересень 2023, 21:12

Ви відчуваєте, що вам чогось не вистачає для щастя, але не розумієте чого? Даний тест зуміє вам підказати, що вам необхідно для повного щастя, передають Патріоти України. Зараз ви перебуваєте в якійсь ізоляції, з якої не можете вийти. Це заважає вам в...

Жіночий психологічний тест: Ваш вибір кави розповість про те, яка ви у стосунках

неділя, 24 вересень 2023, 17:13

А яку каву обираєте ви? Ви – впевнена людина, яка не любить грати в ігри. Ви говорите те, що у вашому серці, і нехай інші реагують так, як хочуть, вас це не хвилює. На відміну від ваших уподобань на каву, ви не любите холодних людей. Вам подобаються ту...