Що обов'язково поставити на новорічний стіл 2024 і що не можна: Чим задобрити Дракона

Традиція вшановувати символ року прийшла до нас із китайської культури. Символ 2024 року - Зелений Дерев'яний Дракон. Саме він диктує правила, за якими цей рік краще зустрічати. Розповідаємо, що поставити на Новий рік на стіл - які страви припадуть до смаку вогнедишному змію, передають Патріоти України.

Новорічний стіл 2024 - що подавати

Зелений Дерев'яний Дракон, під символом якого пройде прийдешній рік - дуже особливий. Це єдина міфічна істота з усіх 12 тварин китайського гороскопу і одна - з найбільш шанованих. На Сході Дракон асоціюється з аристократією і вважається покровителем імператорів. І ще в нього складний і владний характер, тому зі змієм краще не вступати в жодні дебати щодо новорічного меню, а просто приготувати те, що він найбільше любить.

Ось що потрібно включити за можливості у святкове меню:

  • риба, морепродукти - улюблені ласощі вогнедишного змія;
  • червоне м'ясо (свинина, яловичина);
  • птиця - індичка, качка, гусак;
  • страви з додаванням гострих спецій - наприклад, часнику, гострого червоного перцю, імбиру, а також гвоздики й анісу;
  • страви з рисом.

До цього списку можна додати твердий сир, свіжу зелень, доречними будуть і незвичайні страви на Новий рік, наприклад, цікаві салати - новорічний салат "Дракон" однозначно підлестить марнославному господареві року. Крім цього, на столі обов'язково мають бути свіжі фрукти, особливо апельсини - вони уособлюють достаток, і мандарини.

Чого не повинно бути на новорічному столі 2024

По-перше, на святковий стіл у рік Дракона не варто подавати страви із зайця або кролика - це може образити міфічного покровителя року, адже за однією з легенд Дракон врятував цю тварину від біди. Відвертає ніс вогнедишний і від курки - для нього це занадто проста їжа, а також від напівфабрикатів і консервів - Дракон віддає перевагу натуральній їжі.

Головне правило новорічного столу: оскільки Дракон у культурі Сходу традиційно асоціюється зі щедрістю, то потрібно постаратися зробити так, щоб і стіл теж був якомога багатшим і красивішим. Використовуйте в сервіруванні свічки, а також зелений колір і червоне із золотим - символ року оцінить.

Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

четвер, 29 лютий 2024, 16:14

Між двома дуже схожими картинками, представленими нижче, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України. Отже, яка відмінність ваша? Ви ува...

Ви відчуваєте їх щодня! Негативні емоції, що прискорюють старіння

четвер, 29 лютий 2024, 15:13

З емоціями пов'язано не тільки виникнення хвороб, а й процес старіння. Що більше в нас негативу, невисловлених переживань, образ, стресів, то швидше ви старієте, передають Патріоти України. Це позначається і на здоров'ї, і на зовнішності, а іноді споча...