Що одяг може розповісти про ваш темперамент - психологія кольору

Наш одяг багато чого може сказати про нашу індивідуальність. Його фасон, колір та модель можуть свідчити про шалений характер або ж навпаки, меланхолійний темперамент. передають Патріоти України

Чорний колір

Це кінець усьому й одночасно початок. Люди, які надають перевагу цьому кольору, обрамлені невідомістю та таємницями. Вони не дуже люблять показувати свої емоції та почуття, тому часто дивлячись на них дуже важко зрозуміти, що у них на думці.

Чорний колір в одязі елегантний та витриманий, що свідчить про внутрішню витонченість людини й внутрішню силу. Такі люди, хоч і “холодні”, але схильні до контролю та легкої жорстокості в поведінці, а саме ігнорування людей, які до них “не дотягують”.

З іншого боку, такі люди часто поринають у роздуми та самоаналіз. Чорний – це меланхолія, хоч і благородна. Інколи цей колір може свідчити навіть про депресію.Білий колір

Такі люди дуже легкі у спілкуванні. Вони більше екстравертивні та дружелюбніші, ніж любителі попереднього кольору. Часто бувають розсіяними й не зібраними, тому що багато планують і не встигають усе вчасно завершити.

Білий колір символізує чистоту та невинність, що в одязі може означати щирість та емпатію. Жінки, які обирають цей колір є дуже жіночними та манливими, про що вони прекрасно знають. Для них зовсім не важко спокусити чоловіка своєї мрії.

Також, цей колір може означати покірність та пошук покровителя. Такі люди мають звичку перекладати відповідальність на інших людей.

Сірий колір

Це колір фону. Він є сумішшю білого та чорного кольорів, що створює певний нейтралітет. Люди часто ігнорують цей колір, бо він нагадує їм про важкі робочі будні. Фанати цього кольору реально дивляться на цей світ та оцінюють ситуацію з практичної сторони.

Сірий колір може символізувати бажання заховатися та не виділятися з натовпу. Також, це про нерішучість у прийнятті рішень та відсутність власної думки. Може бути таке, що ця людина говорить одній подрузі одне, а іншій – інше.Такий вибір може свідчити про втрату фарб життя, внутрішнє виснаження, втому чи навіть сильний стрес.

Фіолетовий колір

Колір королів та магів. Хоч його легко перекрити будь-яким іншим відтінком, сам по собі він досить глибокий і самодостатній. Королі обирали його, як символ розкоші та багатства, а маги, як символ зв’язку тіла з духовним світом.

Люди, які люблять цей колір, зазвичай мають творчі нахили й меланхолію через побоювання не втілити свої ідеї. Вони хочуть виділятися з натовпу й ніби кричать про власну унікальність.

Часто такі особи вірять у все містичне. Вони можуть вважати себе духовно розвиненішими за інших та вдаватися у різні практики. Інколи бувають занадто балакучими.

Синій колір

Впевненість та серйозність – це основна характеристика цих людей. Такий колір символізує знання та розуміння як ними скористатися. Не дарма шкільні форми та офісні костюми часто зустрічаються у такому відтінку.

Це в основному ділові люди, які все планують та дотримуються чіткого розкладу. Такі люди діють заспокійливо на людей та й самі не дуже емоційні. Вони не інфантильні й вміють правильно оцінювати ситуацію. Швидко і точно приймають рішення. Люблять дізнаватися нове та заробляти гроші. Матеріальний достаток може стояти на першому місці.Зелений колір

Попри те, що він очевидно асоціюється із природою, це ще й колір гармонії та спокою. Такі люди дуже повільні та замріяні. Інколи їх важко витрусити з хмар. де вони літають. Попри свій внутрішній спокій, їх легко роздратувати та спровокувати на сварку.

Вони не люблять, коли їхньою думкою нехтують чи вважають її недолугою. Часто любителі зеленого можуть бути грубими та занадто прямолінійними. Звикли говорити усе що думають, за що їх люблять і ненавидять одночасно.

Такі особи постійно “зростають” та вчаться новому. Вони вміють розподіляти свою енергію так, щоб бути в курсі подій та встигати відпочивати. Постійно знаходять собі нові хобі.

Червоний колір

Дуже сильний колір. Ці люди впевнені у завтрашньому дні та у своїй правоті. Вони завжди йдуть напролом до своєї мети та дуже ображаються, коли їм щось не вдається. Часто буває так, що вони звинувачують у своїх невдачах інших людей.

Червоний колір асоціюється з агресією та пристрастю. Дійсно, любителі цього кольору можуть бути занадто емоційними та не сприймати критику. Часто вони дуже самовпевнені та вважають, що вони найгарніші серед людей.

За справи, які їм подобаються, вони беруться з ентузіазмом та зазвичай доводять усе до кінця. У відносинах потребують багато уваги та влаштовують драму з розбитим посудом. Про них дійсно можна сказати, що вони кохають пристрасно.

Жовтий колірЛюбителі цього кольору – оптимісти. Це досить стереотипна думка, але вона правдива. В таких людей не буває ситуацій з яких не буває виходу. Вони, окрім того, що можуть самі про себе потурбуватися, також можуть взяти на себе піклування про когось іншого.

Такі люди дуже доброзичливі та смішні. Вони вміють розважити компанію людей при цьому не видаватися дурнем. Для них важливо мати дружні відносини з якомога білшою кількістю людей.

Жовтий колір – це про креативність. У їхній голові безліч ідей, які потребують втілення. Зазвичай ці ідеї добре продумані й мають досить хороші шанси, щоб стати успішними. Такі люди часто посміхаються та різносторонньо обізнані.

Коричний колір

Це віддані сім’янини та дуже стабільні люди. Вони віддані своїм принципам та переконанням. У них переважають традиційні погляди на світ і власний добробут. Ці люди спокійні й комфортні – в спілкуванні, ніколи першими не підуть у конфлікт.

У роботі на них можна покластися та довірити навіть найскладніше завдання. Вони до всього ставляться відповідально та уважно. Дуже цінують свої особисті кордони та не люблять коли їх зневажають.

Такі люди прагнуть збудувати своє сімейне гніздечко та знайти партнера для серйозних стосунків. Сім’я для них справжній пріоритет.

Рожевий колір

Це колір мрійників та людей, які бояться занадто голосно про себе заявити. Такі люди живуть у своєму світі, де вони головний герой, якого всі обожнюють. В реальності все може бути з точністю навпаки. Ця замріяність та інфантильність може дратувати людей.

Такі люди бояться бути аж занадто яскравими, але водночас хочуть отримувати багато уваги, адже не люблять, коли хтось красивіший ніж вони. Іноді поводяться награно, щоб отримувати бажане. Природні маніпулятори.

Забудьте про це! Чотири моделі весняного взуття, яке вийшло з моди у 2023 році

субота, 25 березень 2023, 6:36

Взуття грає безпосередню роль у створенні сучасного, трендового образу. І щоб не зіпсувати свій зовнішній вигляд моделлю, яка вийшла з моди, треба знати все про неї, передають Патріоти України. Стилісти розповіли, якого демісезонного взуття настав час ...

Шкарпетки будуть білі як сніг! Склянка цього продукту поверне їм "магазинний" вигляд

субота, 25 березень 2023, 6:13

Що ж робити? Є незвичайний спосіб їх миття, але все ж таки дуже дієвий, пише santeplus. Секрет криється в попередньому пранні: шкарпетки потрібно попередньо ретельно замочити в спеціально приготованому розчині, перш ніж завантажувати їх у пральну машин...