Що означає, коли водій авто навпроти схрещує руки - багато автомобілістів забувають про значення жеста

Водійський етикет вимагає від автолюбителів попереджати інших учасників дорожнього руху про різні події та ситуації. Для цього існує ціла жестова мова, де кожен знак має своє значення, передають Патріоти України.

Особливо вона була поширеною у часи, коли у автомобілістів не було допоміжних технічних засобів у дорозі. Сьогодні поговоримо про те, що означає, коли зустрічний водій схрещує руки перед собою.

Насправді, такий сигнал має кілька трактувань. OBOZREVATEL зібрав усі основні значення цього жесту:

  • попереду великий затор або аварія, яка сильно ускладнює рух;
  • дорога перед вами з якоїсь причини перекрита і потрібно шукати інший шлях;
  • ви їдете вулицею з одностороннім рухом, причому у зустрічному напрямку – в такому разі попередження можна отримати навіть від пішоходів.

Попри те, що сучасні навігатори здатні самостійно повідомити про одну із таких ситуацій, подібна поведінка зустрічного водія є жестом ввічливості. Тож за можливості подякуйте за те, що він про вас подбав.

Картоплі буде дуже багато! Ось що треба зробити у червні, щоб отримати рекордний урожай

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:13

Червень - гаряча пора для городників. Починають сходити різноманітні культури, з’являються бур’яни, активізується боротьба зі шкідниками, передають Патріоти України. Підгортання картоплі. Серед городників досі точаться дискусії щодо необхідності червне...

За неуважність треба платити: Як супермаркети обдурюють українців із вершковим маслом

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:13

Українцям у супермаркетах доволі часто продають фальсифікати масла та просто неякісна продукція. Проте спожвачі мають змогу самостійно розпізнати, чи справжнє масло вони купують, передають Патріоти України. Як розпізнати, чи справжнє масло? Домашні спо...