Що потрібно покласти у відро для сміття на кухні, щоб прибрати неприємний запах - простий лайфхак

Побутові запахи можуть завдавати дискомфорту. Впоратися зі смородом із холодильника допоможе один нехитрий лайфхак, як і з бідою багатьох кухонь - смердючим сміттєвим баком. Є простий та економічний спосіб вирішити цю проблему, передають Патріоти України.

Про лайфхак, який позбавить вас від неприємного запаху відра для сміття на кухні, пише видання Mirror. Важливо, що вам не доведеться купувати агресивні хімічні освіжувачі або аромадифузори, оскільки є натуральний продукт, який вам потрібний.

Смердючі баки для сміття — серйозна проблема, особливо в невеликих приміщеннях. Щоразу, коли ви піднімаєте кришку, щоб щось викинути, цей неприємний запах проникає назовні та може поширюватися чи не по всьому будинку. Якщо ви не спорожнюєте урну щодня, але не бажаєте відчувати запах гнилизни у себе в оселі, придивіться до цього лайфхака.

Все, що потрібно зробити, нанести шар ефірної олії у верхню частину сміттєвого бака. Його вистачить надовго! Ви також можете додати кілька крапель ефірних олій на вату (або ж ватний диск ) і покласти на дно контейнера для сміття.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...