Що потрібно зробити з батареями в будинку перед увімкненням опалення - обов’язковий лайфхак

Перед початком опалювального сезону необхідно зробити кілька речей. По-перше, очистити батареї від пилу, до важкодоступних місць допоможуть дотягнутися підручні предмети. По-друге, спустити повітря з радіаторів перед увімкненням опалення, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, вентиляція радіаторів справді може мати величезне значення для енергоефективності будинку. Справа в тому, що з часом усередині батарей можуть утворитися так звані повітряні кишені — вони перешкоджають потоку води всередині них. Тому перед тим, як почати опалювати житло, здійсніть один простий лайфхак.

Як зрозуміти, що з радіаторів потрібно спустити повітря? Явна ознака: у деяких місцях батареї здаються холодними на дотик, особливо у верхівці. Якщо з труб виходить незрозумілий шум, особливо при включенні опалення, це може говорити про застій повітря.

Щоб самостійно прочистити радіатори, вам знадобиться відповідний ключ. Що потрібно робити:

  1. Спочатку вимкніть опалення та переконайтеся, що радіатори холодні.
  2. Потім захистіть килим або покриття для підлоги тканиною і поставте невелику ємність під вентиляційний отвір. Так ви зможете зібрати розлиту рідину.
  3. Далі повільно відкрийте вентиляційний отвір у верхній частині радіатора. Ви повинні почути вихід повітря.
  4. Як тільки потік повітря припиниться, закрийте вентиляційний отвір і знову увімкніть радіатор.

Звучить просто, але після цього трюку ви помітите миттєву різницю: батареї стануть виділяти більше тепла, а отже в кімнатах значно потеплішає.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...